لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

وقتی گرگ به لباس میش درمی آید!

سخنگوی رژیم صهیونیستی با انتشار تصویری در فیسبوک خود، به زبان عربی، از سفر خود به عربستان و مکه مکرمه خبر داده بود...

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از سایت الخبرپرس لبنان، «افیخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با ایجاد یک صفحه اجتماعی تلاش بسیار کرده است ، چهره کریه و کودک  کُش رژیم صهیونیستی را زیبا جلوه دهد.

این مزدور صهیونیست  با انتشار تصویری در فیسبوک خود که به زبان عربی اداره می کند از سفر خود به عربستان و مکه مکرمه خبر داده است.

در تصویر منتشر شده که وی را با لباس احرام و در کنار کعبه نشان می دهد.

سخنگوی رژیم صهیونیستی در توضیح این تصویر نوشته است: می خواهم یک زندگی معنوی را با برادران مسلمان خود در عمره رجب تجربه کنم... سال جدید شما مبارک ... رمضان دم درب خانه شماست.. ما را از دعای خیر خود فراموش نکنید. رمضان کریم.

وقتی گرگ به لباس میش درمی آید!

پس از بررسی های بعمل آمده مشخص شد که این عکس با فتوشاپ درست شده و تصویر اصلی متعلق «عاصی الحلانی» هنرپیشه لبنانی است که چند سال پیش به مکه مکرمه مشرف شده بود.

وقتی گرگ به لباس میش درمی آید!

این درحالیست که  رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کرده است که در ماه رمضان امسال محدودیت های ویژه ای را در کرانه باختری اعمال خواهد کرد.

این رژیم اعلام کرده است که مراسم های امسال فلسطینیان در خلال ماه مبارک رمضان مانند سالهای قبل نخواهد بود و در برخی مناطق مانند الخلیل محدودیت های خاصی اعمال خواهد شد.

جدید ترین مطالب سایت