لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زندگی چوپان جنایتکار پایان یافت

چوپان جنایتکار که با ضربات چوب باعث اغمای دو مامور محیطبانی شده بود، پس از قتل خواهرش و شهادت یک مامور پلیس با شلیک گلوله ماموران کشته شد...

هموطن: عصر دیروز ماموران محیط بانی شهرستان بیرجند متوجه چوپانی شدند که گوسفندان خود را برای چرا به زمینهای منابع طبیعی آورده است. چوپان جوان وقتی با اعتراض ماموران منابع طبیعی روبرو شد، با چوب دستی به سوی آنها حمله ور شد و دو مامور را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داد.

دو مامور اداره منابع طبیعی بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند که به علت شدت جراحت در حال حاضر در کما هستند.

ماموران پلیس پس از تحقیقات گسترده موفق شدند هویت مرد چوپان را شناسایی کرده و صبح امروز برای دستگیری او راهی خانه اش در یکی از روستاهای اطراف بیرجند شدند.

متهم وقتی ماموران را در یک قدمی خود دید با یک میله آهنی به طرف یکی از ماموران به نام ستوان سوم ابراهیم خزاعی حمله ور شده و پس از سرقت اسلحه مامور به سوی وی شلیک کرد و او را به شهادت رساند.

این در حالی است که همزمان مشخص شد چوپان جنایتکار دقایقی قبل از حضور ماموران خواهر خود را نیز به قتل رسانده و برادرش را به شدت مجروح کرده بود.

ماموران با شلیک تیر هوایی قصد دستگیری متهم را داشتند که وی دوباره به طرف یکی دیگر از ماموران حمله ور شد که با رعایت قوانین بکارگیری سلاح هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

 در حال حاضر تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت