لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هاشمی: این طرح مجلسی ها،خلاف آزادی انسان‌هاست

آمار وزیر اقتصاد از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان معوقات بانکی در حالی به فاصله کمتر از یک روز به ۸۰ هزار میلیارد تومان اصلاح شد که این اختلاف ۷۰ هزار میلیاردی چندان نمی تواند واقعی بودن رقم اصلاح شده را تایید کند...

هموطن: محمد هاشمی، با اشاره به تعیین مجازات حبس برای اعمال جراحی پیشگیری از باروری در « طرح افزایش نرخ باروری»، اظهار کرد: بر اساس اصل 25 قانون اساسی ورود در زندگی خصوصی افراد ممنوع است؛ بنابراین مسایل مربوط به ازدواج و بچه دار شدن خانواده ها و ... امری کاملا خصوصی است و کسی حق دخالت به این موضوعات را ندارد.

وی با بیان این که طرح افزایش نرخ باروری در مجلس، خلاف حقوق و آزادی های مردم است، گفت: از جمله آزادی های مشروع انسان ها عبارت است از ازدواج، عدم ازدواج، بچه دار شدن یا نشدن خانواده ها و ... است و این موضوعات امری کاملا خصوصی و شخصی است که به زندگی انسان ها مربوط می شود.

هاشمی با بیان اینکه طبق اصل نهم قانون اساسی هیچ مقامی حق ندارد آزادی های مشروع انسان ها را حتی با وضع قانون از آنها سلب کند، ادامه داد: کسی حق دخالت در زندگی خصوصی انسان ها را ندارد و امر خانواده یک امر کاملا آزادانه و آزادمنشانه است.

این حقوقدان یادآور شد: در بعضی اوقات سیاست گذاری هایی در جهت تقلیل یا ترویج جمعیت می شود به عنوان مثال در کشور ما در گذشته برای افزایش جمعیت و تعداد زیاد فرزندان حقوقی را در نظر نمی گرفتند و در بعضی از کشورهای دیگر برای افزایش جمعیت موارد تشویقی را در نظر می گرفتند، اما فشار و تحمیل زور در چنین مواردی وجود ندارد.

هاشمی درباره سیاست حبس زدایی گفت: ناگفته نماند که طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت کشور با سیاست حبس زدایی تعارض دارد.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت