لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گوشی جدید در راه بازار

این برنامه در جدیدترین نسخه  خود بر قابلیت های Galaxy K Zoom، جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ سرمایه گذاری کرده  است.

گوشی جدید در راه بازار

هموطن: چندی پیش جدیدترین گوشی تلفن همراه سامسونگ Galaxy K Zoom که از جدیدترین نسخه  برنامه Vine (واین) بهره گرفته، رونمایی شد.Vine یکی از سرویس های توییتر است و به کاربران خود اجازه می دهد به راحتی ویدئوهای کوتاه بسازند و آنها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و تماشا کنند.

این برنامه در جدیدترین نسخه  خود بر قابلیت های Galaxy K Zoom، جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ سرمایه گذاری کرده  است.

به گفته  سان هونگ لیم، نایب رئیس ارشد بخش بازرگانی ارتباطات سیار سامسونگ، در آخرین همکاری مشترک خود با توییتر یک بار دیگر به تعهد خود نسبت به ابتکارات نوین و حمایت از خواسته کاربران خود که علاقمند به استفاده از خلاقیت  هستند، عمل کرده است.

هدف اصلی از قرار گرفتن نسخه جدید Vine در کنار قابلیت های بسیار پیشرفته  دوربین گوشی Galaxy K Zoom درواقع افزایش قدرت بیان هنری و ایجاد یک تجربه تازه با استفاده از یک تلفن همراه هوشمند است.

برنامه Vine با برخورداری از مزیت عکاسی بسیار ساده، اپتیک واقعی و طراحی که Galaxy K Zoom در اختیارش قرار داده ، امکان ضبط تصاویر از سوژه های دور و نزدیک را به بهترین شکل ممکن فراهم کرده است.

قرار گرفتن دکمه زوم روی صفحه  ضبط تصویر از جمله ویژگی های جدید برنامه  vine در گوشی های Galaxy K Zoom است. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد با استفاده از برنامه  vine هم زمان با ضبط ویدئو، بتوانند روی سوژه ها به آسانی زوم کنند.

Galaxy K Zoom ترکیبی از پیشرفته ترین فناوری  دوربین های دیجیتال و صنعت پیشرو گوشی های هوشمند سری Galaxy سامسونگ است که امکان خلق تصاویر و ویدئوهایی با کیفیت حرفه ای را در قالب گوشی تلفن همراه هوشمند در اختیار کاربران قرار می دهد.

Galaxy K Zoom به زودی در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران رونمایی و روانه بازار می شود.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت