لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازیکنان تیم ملی، پاداش جام جهانی نگرفتند

بازیکنان تیم ملی فوتبال یونان در اقدامی عجیب، پاداش نخست وزیر این کشور را که به پاس صعود آنها به مرحله حذفی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ به آنها اهدا شده بود، نپذیرفتند...

به گزارش «آسوشیتدپرس»، رسانه های یونان گزارش داده اند اعضای تیم ملی فوتبال ( این کشور)، مؤدبانه دریافت پاداش از آنتونیس ساماراس، نخستین وزیر این کشور را که به مناسبت صعود به مرحله حذفی جام جهانی به آنها داده می شد، نخستین بار در تاریخ، رد کردند.

آنها در عوض، خواستار استفاده از این مبلغ برای ساخت یک مرکز تمرینی جدید برای تیم ملی یونان شده اند تا بتوانند در آینده، نتایج بهتری برای کشور خود کسب کنند.

بازیکنان تیم ملی فوتبال یونان در این باره، بیانیه ای منتشر کرده اند که متن آن به شرح زیر است: ˈما پاداش اضافه نمی خواهیم. ما فقط برای یونان و مردم آن بازی کردیم. تمام خواسته ما، حمایت از تلاش برای ساخت یک مرکز ورزشی است تا خانه تیم ملی باشد.ˈ

این در حالی است که بازیکنان تیم کامرون پیش از آغاز جام جهانی تهدید کرده بودند اگر پاداششان پرداخت نشود، به برزیل نمی روند.

هفته گذشته نیز دولت غنا مجبور شد برای جلوگیری از اعتصاب بازیکنان این تیم، قبل از بازی با پرتغال در مرحله گروهی، مبلغ 3 میلیون دلار برای آنها ارسال کند.

بنابراین، چنین اتفاقی در یونان، اهمیت انسجام و روحیه ملی را به ویژه در ورزشی مثل فوتبال نشان می دهد.

جدید ترین مطالب سایت