لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فرانسه نیجریه را به خانه فرستاد

تیم ملی فوتبال فرانسه با پیروزی برابر نیجریه به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ صعود کرد...

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در یکی دیگر از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام جهانی 2014 برزیل، تیم های فرانسه و نیجریه از ساعت 20 و 30 دقیقه امروز (دوشنبه - به وقت ایران) در ورزشگاه ناسیونال شهر برازیلیا به مصاف هم رفتند، دیداری که با گل های پل پوگبا (79) و جوزف یوبو (2+90 - گل به خودی) به برتری 2 بر صفر فرانسه انجامید.

فرانسه نیجریه را به خانه فرستاد

در نیمه اول که بازی با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید، در شرایطی که تیم ملی فرانسه موقعیت مسلم گلزنی را روی درخشش انیاما، دروازه بان نیجریه از دست داد، عقاب ها هم توانستند به یک گل دست پیدا کنند اما داور آن را آفساید اعلام کرد.

نیمه دوم بازی را سبزپوشان نیجریه بهتر آغاز کردند و فرصت هایی را هم روی دروازه فرانسه ایجاد کردند که البته گلی در بر نداشت. در ادامه و در دقیقه 70 بازی، فرانسوی ها در شرایطی می رفتند به گل برتری برسند که بازی جوانمردانه را رعایت نکردند.

در این موقعیت گریزمان در شرایطی که بازیکن نیجریه روی زمین افتاده و داور هم اعلام خطا نکرده بود، بازی جونمردانه را رعایت نکرد و توپ را به بنزما رساند. مهاجم فرانسه هم در شرایط تک به تک با دروازه بان نیجریه شوت زد که این ضربه توسط انیاما دفع شد و در برگشت او باز هم دروازه نیجریه را تهدید کرد اما این بار موسس توپ را از روی خط دروازه دفع کرد تا بازی همچنان بدون گل پیگیری شود.

پس از این موقعیت فرانسوی ها بازی را در دست گرفته بودند و بنزما در چند صحنه دیگر دروازه نیجریه را تهدید کرد. مقاومت نماینده آفریقا تا دقیقه 79 ادامه داشت تا اینکه  فرانسوی ها از جناح چپ صاحب کرنر شدند. والبوئنا توپ را روی دروازه ارسال کرد و پس از اینکه اینیاما با خروج خود توپ را از دروازه دور کرد پوگبا صاحب توپ شد و با یک ضربه سر دورازه نیجریه را باز کرد.

در شرایطی که نیجریه برای زدن گل تساوی تلاش می کرد، مدافع این تیم جوزف یوبو در دقیقه 2+90 به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد تا فرانسه با برتری 2 بر صفر مقابل عقاب ها به مرحله یک چهارم نهایی جام بیستم راه یابد.

جدید ترین مطالب سایت