لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

در گیری و زد و خورد در مراسم عروسی دختر قلعه نویی

در جشن عروسی فرزند سرمربی استقلال که با حضور مهمانان سرشناسی برگزار شد، تقلید صدای بچه های جوادیه دردسرساز شد...

به گزارش عرش نیوز ؛ به سلامتی و مباركی دختر امیر قلعه نویی مراسم ازدواج خود را برگزار كرد و در این مراسم افراد معروف و مشهور بسیار زیادی حضور داشتند كه برای تبریك به سرمربی استقلال در مراسم مذكور شركت داشتند.

گفتنی است در این مراسم اكثر بازیكنان تیم استقلال به همراه بازیگران طنز سینما و تلویزیون كه همگی استقلالی و از دوستان نزدیك امیر قلعه نویی محسوب می شوند در این مراسم كه پنج شنبه شب برگزار شد، حضور داشتند.

اما شنیدیم این مراسم باشكوه خالی از حاشیه هم نبوده است، حسن ریوندی را كه می شناسید! شومن و كمدین سبزواری كه سال هاست ساكن پایتخت شده و استعداد تقلید صدای او زبانزد عام  و خاص است.

ریوندی از یك نوع خاصی طنز بداهه در برنامه هایش استفاده می كند كه بر پایه بذله گویی، جوك و لطیفه استوار است و در اكثر اجراهای او این شیوه دیده می شود. این كمدین نسبتا سرشناس در طول اجرای برنامه بدون توقف و رودررو با تماشاچیان به تقلید صدا و تعریف جوك پرداخته و آنها را به خنده وامی دارد و...

اما آنچه باعث شد تا از حسن ریوندی بنویسیم به مراسم ازدواج دختر سرمربی استقلال برمی گردد. براساس شنیده ها یكی از مهمانان مراسم مورد اشاره این كمدین سبزواری بود كه در حین اجرای برنامه ناگهان جوكی درباره بروبچه های محله جوادیه تهران با تقلید صدا تعریف كرد.

همین تقلید صدا و به سخره گرفتن بچه های محله جوادیه تهران باعث اعتراض چند تن از مهمانان مراسم و در نهایت زد و خورد و درگیری شد.

البته این درگیری خیلی زود با دخالت نزدیكان قلعه نویی خاتمه یافت و ماجرا به خیر گذشت اما طفلكی حسن ریوندی تا پایان مراسم سكوت اختیار كرد و بی خیال ادامه اجرای خود شد!!

منبع خبر: روزنامه هوادار

جدید ترین مطالب سایت