فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مسی: آرژانتین به من تکیه ندارد

ستاره خط حمله تيم ملي آرژانتين با وجود آنکه زمينه ساز و دليل اصلي تمام پيروزي هاي تيمش در جام جهاني 2014 بوده است،  تاکيد کرد آلبي سلسته به او تکيه ندارد...

هموطن: در آستانه جدال تيم هاي ملي آرژانتين و سوئيس در مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني 2014 برزيل، کاپيتان آلبي سلسته ادعا کرد اين تيم آنطور که گفته مي شود و به نظر مي رسد به او وابسته نيست.

مسي 27 ساله در هر سه بازي تيمش در مرحله گروهي جام جهاني برابر تيم هاي ملي بوسني وهرزگوين،  نيجريه و به خصوص ايران گل هايي زد که زمينه ساز پيروزي آرژانتين شد. حالا بسياري از هواداران آلبي سلسته اميدوارند که ستاره بارسا بار ديگر مسبب پيروزي تيمش برابر سوئيس شود اما مسي معتقد است که آرژانتين به کار تيمي اش وابسته است نه به او.

مسي در گفت وگو با نشريه تايمز گفت: فکر نمي کنم که تيم وابستگي شديدي به من داشته باشد. آرژانتين تيم باکيفيتي است که من تنها بخشي از آن هستم. ما فقط به عنوان يک تيم مي توانيم بازي ها را ببريم.

مسي با اشاره به انگيزه اش براي کمک به آرژانتين براي فتح جام جهاني، اعتراف کرد به هم تيمي هاي بارسايي اش که قهرماني در جام جهاني را تجربه مي کنند غبطه مي خورد.

وي افزود: مطمئناً من دوست دارم جام جهاني را به همراه آرژانتين فتح کنم اما نه به اين دليل که نگاه مردم را نسبت به خودم عوض کنم. قهرمان شدن آرژانتين هدف تيمي ماست، ضمن اينکه يک جام ديگر را به فهرست افتخارات ما اضافه مي کند. من واقعاً به هم تيمي  هايم در بارسلونا که اين جام را برده اند، حسادت مي کنم. هر چقدر از آنها بپرسم که قهرماني در جام جهاني چه حسي دارد بي فايده است، چون تا خودم آن را کسب نکنم نمي توانم اين حس را تجربه کنم.

تيم  هاي ملي آرژانتين و سوئيس امشب (سه شنبه) از ساعت 20 و 30 دقيقه به وقت تهران در ورزشگاه سائوپائولوي شهر سائوپائولو به مصاف هم مي روند.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت