لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

۲۲ درصد کودکان عربستانی قربانی آزار جنسی

مدیر اجرایی مرکز پرورش کودکان عربستان فاش کرد، میزان آزار و اذیت جنسی کودکان در عربستان به ۲۲.۵ درصد افزایش یافته است...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر"احمد البوعلی" مدیر اجرایی مرکز"جلوی بن عبدالعزیز بن مساعد" در امور پرورش کودکان عربستان گفت: ازهرچهار کودک در عربستان یک نفر در معرض آزار و اذیت جنسی قرار می گیرد.

وی افزود: 90 درصد این کودکان را آشنایان یا یکی از اعضای خانواده یا دوستان خانوادگی مورد آزار و اذیت جنسی قرار می دهند.

آمارهای وزارت کشور عربستان نیز  نشان می دهد که شهر ریاض پایتخت عربستان در زمینه آزار و اذیت جنسی کودکان با 47 درصد در رتبه نخست عربستان قرار دارد و پس از آن استان های جده با 14 درصد و دمام با 7 درصد قرار دارند.

البوعلی تاکید کرد: آمارها حاکیست که 90 درصد از موارد آزار و اذیت جنسی در نتیجه سوء برخورد مادر و پدری است که طلاق گرفته اند.

وی همچنین به پدیده کودکان کار و کودکان خیابانی و بحران اجتماعی ناشی از آن پرداخت و نوشت: 94 درصد از مادران کودکان متکدی، شاغل نیستند و 88 درصد از این مادران نیز بی سواد هستند و فقط 9درصد آنها تحصیلات ابتدایی دارند.

۲۲ درصد کودکان عربستانی قربانی آزار جنسی

البوعلی افزود: 70 درصد از کودکان متکدی اذعان کرده اند که به تشویق مادرانشان به تکدی گری می پردازند و در این میان، 69 درصد از کودکان متکدی در شهر ریاض، سعودی هستند و 68 درصد از کودکانی که پشت چراغ قرمز دست فروشی می کنند، غیرسعودی اند.

وی تصریح کرد: 56.6 درصد از کودکان متکدی را دختران تشکیل می دهند.مدیر این مرکز اجرایی همچنین به وضعیت ایتام در عربستان پرداخت و گفت: 70 درصد از ایتام درعربستان در معرض آزار و اذیت روانی هستند.

جدید ترین مطالب سایت