فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برنامه بازی های مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

پس از مشخص شدن ترکیب هشت تیم حاضر در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی٬ تیم های حاضر در این مرحله از روز جمعه ۱۳ تیرماه (۴ جولای) به مصاف یکدیگر می روند...

یه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،با پایان بازی های مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2014 ٬ شاهد رویارویی هشت تیم حاضر در مرحله بعدی این رقابت ها با یکدیگر خواهیم بود.

از نکات قابل توجه در مرحله یک هشتم نهایی٬ صعود تیم های اول گروه های هشت گانه جام جهانی در رقابت های حذفی و حذف تیم های دوم بود. همچنین اغلب بازی های این مرحله به وقت اضافه کشید.

بر اساس آنچه بر روی سایت فیفا آمده شرح برنامه بازی های مرحله یک چهارم جام جهانی که از روز جمعه آغاز می شود بدین شرح است:

جمعه 13 تیر (4 جولای)

فرانسه - آلمان: این بازی در ساعت 20 و 30 دقیقه به وقت ایران (ساعت 13 به وقت محلی) و در شهر ریودوژانیرو و در ورزشگاه ماراکانا برگزار می شود.

شنبه 14 تیرماه

برزیل - کلمبیا: این بازی در ساعت 30 دقیقه بامداد روز شنبه به وقت ایران (ساعت 17 به وقت محلی) در شهر فورتالزا و در ورزشگاه کاستلائو برگزار می شود.

آرژانتین - بلژیک: این بازی درساعت 20 و 30 دقیقه به وقت ایران (ساعت 13 به وقت محلی) در شهر برازیلیا و در ورزشگاه ناسیونال برگزار می شود.

یکشنبه 15 تیرماه

هلند - کاستاریکا: این بازی در ساعت 30 دقیقه بامداد به وقت تهران (ساعت 17 به وقت محلی) در شهر سالوادور و در ورزشگاه فونته نووا برگزار می شود.

بازی های مرحله نیمه نهایی رقابت های جام جهانی 2014 برزیل در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 18 و 19 تیرماه (9 و 10 جولای)٬ و بازی رده بندی و فینال نیز روز یکشنبه 22 تیرماه (13 جولای) برگزار خواهد شد.

جدید ترین مطالب سایت