لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کودک 3 ساله عروسک جنسی مردان بیمار

پرستار انگلیسی که کودک 3 ساله ای را جهت سوء استفاده جنسی در اختیار مردان بیمار قرار می داد، توسط پلیس شناسای و به دادگاه فرستاده شد...

هموطن: به گزارش باشگاه خبرنگاران، کلر سمنز مخفیانه پسر بچه 3ساله ای را که در زمان نبودن والدینش به او سپرده می شد را در اختیار"آزون هیوز" که به بیماری پدوفیلیا ( کودک آزاری و سواستفاده جنسی از کودکان زیر 13سال ) مبتلا بود قرار می داد.

کلر سمنز 28 ساله با فیلمبرداری توسط گوشی تلفن همراه از آنچه اتفاق افتاد و انتقال تصاویر مستهجن به کامپیوتر خود فیلم ها برای فروش آماده میکرد.

والدین کودک که به پرستار ( سمنز) به خاطر بیرون بردن بی دلیل کودکشان از منزل شک کرده بودند، با بررسی متوجه جنایتی بزرگی بر علیه فرزندشان شدند و سریعا موضوع را به پلیس گزارش دادند.

«آرون هیوز» پس از دستگیری از سوی پلیس به مرکز خدمات و تامین رفاه خانواده فرستاده شد و پرونده کلرسمنز برای تحقیقات بیشتر به پلیس سپرده شد.

در پی بازرسی اولیه از منزل مسکونی کلر سمنز 28ساله افسران پلیس آرشیو فیلم های غیراخلاقی را مبنی بر سوءاستفاده جنسی از کودکان زیر 13سال را از کامپیوتر شخصی سمنز کشف کردند.

سرانجام  سمنز در دادگاهی که روز گذشته در کاریف بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر ولز در انگلستان برگزار شد به 16سال زندان محکوم گردید.

دادستان لارنس جونز در دادگاه تشکیل شده در روز گذشته گفت: در تمامی سواستفاده ها و تجاوزهای جنسی صورت گرفته در میان 10قربانی موجود به آنان دارو خورانده شده است و آنان را تسلیم خواسته های بی شرمانه خود کرده اند.

گفتنی است، آرون هیوز با بیماری پدوفیلیا به بیمارستان روانی منتقل گردید.

قاضی فیب ریچارد با توصیف این جنایات به عنوان "جرایم واقعا وحشتناک" افزود: این عمل مخالف اعتقادات است و سوء استفاده از کودکان بی گناه و انجام فعالیت های ننگین در سرشت انسان نسیت و تنها حیوانات می توانند دست به چنین کارهایی بزنند.

همچنین بنابر حکم دادگاه کلر سمنز برای همیشه از انجام هر گونه فعالیت در ارتباط با کودکان محروم گردید.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران

جدید ترین مطالب سایت