فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

والیبال لیگ جهانی؛ ایران - لهستان

تیم ملی والیبال کشورمان رقابت های خود را در لیگ جهانی والیبال ۲ بازی برگشت خود را مقابل تیم لهستان، در این کشور آغاز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، والیبالیست های کشورمان که سومین بازی خود را  با  مقابل تیم ملی  لهستان در این کشور برگزار می کنند، در ست نخست  بدون تحت تاثیر قرار گرفتن از میزبانی و تشویق هواداران این تیم با اقتدار 25 بر  17 این تیم را شکست دادند.

والیبال لیگ جهانی؛ ایران - لهستان

ست دوم این بازی  بازیکنان  تیم ملی کشورمان  باوجود یک بازی حساب شده  با مقاومت سخت لهستانی ها روبه رو شدند و سرانجام با امتیاز نزدیک  26 بر 24  مغلوب این تیم شدند.

در ست سوم بازیکنان تیم ملی کشورمان تمرکز خود را از دست دادند و در دریافت های اول خوب عمل نکردند و  در نهایت  این ست را  25 بر 23  به حریف واگذار کردند.

در ست چهارم بازیکنان تیم ملی کشورمان نتوانستند خود را  باز یابند و در سرویس و دریافت اول موفق نبودند و این ست را با نتیجه  25 بر 23  و بازی  را با نتیجه 3 بر 1  به حریف واگذار کردند.

در آغاز بازی های این هفته ، دیشب در گروه یک ایتالیا در خانه  خود1 به 3  مغلوب برزیل شد .

در این بازی برزیل ست های اول ، سوم و چهارم را به ترتیب با امتیازات 25 بر 16 ، 25 بر 19 و 25 بر 19 به سود بخود به پایان برد و سه امتیاز این مسابقه را بدست آورد .

اکنون در جدول رده بندی این رقابت ها ، ایران با 19 امتیاز و به علتِ معدلِ امتیازی بهتر در صدر است و تیم های ایتالیا با 19 ، برزیل با 14 و لهستان با 14 امتیاز در مکان های بعدی قرار دارند .

جدید ترین مطالب سایت