لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مصاحبه سی سی تی وی با همسر شهید رضایی نژاد درباره مذاکرات هسته ای

همسر شهید داریوش رضایی نژاد در مصاحبه با خبرگزاری سی سی تی وی چین گفت: یقین دارم مذاکره کنندگان ایران به منافع ملی آسیب نخواهند زد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از بخش تصویری خبرگزاری سی سی تی وی چین، داریوش رضایی نژاد بیست و سوم ژوئیه 2011 به ضرب گلوله مردانی نقابدار مقابل خانه اش به قتل رسید. همسرش، شهره پیرانی، و دختر کوچکشان آرمیتا در این حادثه زخمی شدند. 

پس از تیراندازی و  شهادت رضایی نژاد، دولت کشورمان به سرعت آمریکا و اسرائیل را مقصر اعلام کرد، هر چند دو طرف ادعای ایران را رد کردند، ولی  مجله آلمانی اشپیگل در گزارشی که همان سال منتشر شد، سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی ( موساد) را عامل ترور رضایی نژاد اعلام کرد .

گفتگوهای هسته ای ایران و شش قدرت جهانی پنجشنبه در وین از سر گرفته شد. هر دو طرف تلاش می کنند پیش از ضرب الاجل بیستم ژوئیه به توافقی جامع دست یابند.

پیرانی می گوید به دقت فرایند مذاکرات را پیگیری می کند و امیدوار است نمایندگان ایران بتوانند توافقی مناسب به سود ایران نهایی کنند. او می گوید همواره تلاش کرده است مذاکره کنندگان را زیر فشار قرار ندهد و همواره اطلاعاتی به روز از روند مذاکرات داشته باشد. پیرانی می گوید، یقین دارد نمایندگان ایران کشورشان را دوست دارند و به منافع ملی آسیب نخواهند زد.

جدید ترین مطالب سایت