لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آغاز نگارش متن مشترک توافق جامع هسته ای/ مصاحبه عراقچی

نشست سیدعباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین المللی و هلگا اشمید معاون کاترین اشتون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای نگارش متن مشترک توافق جامع در هتل کوبورگ وین آغاز شد...

ششمین دور از مذاکرات وین از روز چهارشنبه با دیدار دوجانبه ظریف و اشتون آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آقای عراقچی، معاون وزیر امور امور خارجه پیش از اغاز نشست گفته بود مذاکرات متعدد دو جانبه و چند جانبه دو روز گذشته به" درک دقیق تر مفاهیم و مواضع " کمک کرده، اما در بیشتر موارد اختلاف نظرات همچنان پابرجا است.

معاون وزیر امور خارجه همچنین بحث های مطرح شده مبنی بر پذیرش محدودیت های جدید از سوی ایران درباره تعداد سانتریفیوژهای فعال را گمانه زنی رسانه های خواند .

خبر دیگر این که هیات های شرکت کننده روسیه و چین از ارائه پیشنهادات جدید خود برای دستیابی به توافق بین ایران و 5+ 1 خبر دادند . سرگئی ریابکوف معاون وزیرامورخارجه روسیه که ریاست هیات مذاکره کننده روسی در مذاکرات وین را برعهده دارد اعلام کرد : ایران و کشورهای 5 + 1 به علت تجربه قبلی و تلاش مذاکره کنندگان , از امکان تدوین به موقع توافق نهایی در برنامه هسته ای ایران تا 20 جولای برخوردار هستند . وانگ چون ، مدیرکل بخش کنترل تسلیحات وزارت امور خارجه چین و رییس هیات مذاکره کننده چینی هم گفت : پکن برای دستیابی به یک توافق برد- برد کمک می کند و هیات چینی پیشنهادهایی را برای حل اختلاف  نظرها با خود در این مذاکرات به همراه آورده است.

جدید ترین مطالب سایت