فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سازمان های جهانی علیه رژیم صهیونیستی اقدام کنند

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، تداوم تجاوزگری های وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در نوار غزه و کرانه باختری را که به خاک و خون کشیده شدن ساکنان بی دفاع این مناطق انجامیده است، به شدت محکوم کرد...

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مرضیه افخم، از نهادهای بین المللی و به ویژه سازمان همکاری های اسلامی خواست با محکومیت تجاوزگری ها و جنایت های مکرر این رژیم در سرزمین های اشغالی، برای توقف فوری آن، اقدام موثر صورت دهند.

وی جلوگیری و اعمال محدودیت صهیونیست ها از ورود فلسطینیان به مسجدالاقصی در نخستین جمعه ماه مبارک رمضان و در پی شهادت نوجوان فلسطینی را «نشانه ضعف و هراس این رژیم» توصیف کرد و افزود : بی تردید ملت قهرمان فلسطین در مقابل تجاوزگری ها و جنایت های جنگی رژیم صهیونیستی در طول تاریخ اشغالگری، هر روز بیش از روز قبل مقاوم تر گردیده و با تمسک به اصل مقاومت، نه فقط طرح های سازشکارانه را با شکست رو به رو خواهد کرد، بلکه حقوق حقه خویش را به دست آورده و تثبیت خواهند کرد.

بنابر گزارش های رسیده، امروز نظامیان رژیم صهیونیستی از ورود صدها فلسطینی برای اقامه نماز جمعه به شهر قدس و مسجد الاقصی جلوگیری کردند.

نظامیان رژیم صهیونیستی با استقرار گسترده در منطقه و ایجاد ایست های بازرسی حد فاصل کرانه باختری و قدس از ورود مردان فلسطینی زیر 50 سال و زنان زیر 40 سال به قدس جلوگیری می کنند.

جدید ترین مطالب سایت