لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چرایی علاقه مندی دختران غربی برای جهاد جنسی

عده ای از اتباع غربی، پس از بروز بحران در سو ریه برای جنگ با دولت سوریه راهی این کشور شدند، اما نگرانی اصلی مقامات اروپا از دختران جوانی است که به سوریه می روند و هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر «الهام الباسط»، روان شناس و جامعه شناس سوری، گفت: خستگی از زندگی ملال آور غربی، در پی هیجان و موضوعات خارق العاده بودن و تجربه وضع تازه زندگی، تبلیغ نادرست رسانه های غربی و همچنین پول در آوردن را از جمله مسائلی می داند که برخی دختران غربی را به سوی سوریه کشانده و آنها را در کنار داعش و دور از زندگی مرفه غربی قرار می دهد.

در تاریخ 10 آوریل گذشته، دو دختر نوجوان اتریشی به نام های «سابینا اس» 15 ساله و «ثمره کی» 16 ساله، این کشور را به مقصد سوریه ترک کردند و هنوز هم پلیس اینترپل به دنبال آنهاست. آنها بعدها تصاویری از خود در اینترنت پخش کردند؛ در حالی که برقع پوشیده و مردان سلفی آنها را احاطه کرده بودند.

چرایی علاقه مندی دختران غربی برای جهاد جنسی

پس از آن نیز یک دختر 15 ساله آلمانی اعلام کرد برای ازدواج با مخالفان سوریه به این کشور رفته است.

روزنامه «دی ولت» نیز فاش کرد بیش از 20 دختر نوجوان آلمانی با هدف ازدواج با تروریست ها در سوریه به این کشور رفته اند.

منابع انگلیسی نیز از وجود دهها دختر انگلیسی در سوریه خبر می دهند.

بنا به گفته دکتر البساط، انسان سالم و عاقل، کشور خود را رها نمی کند تا به سوریه بیاید؛ شاید برخی بگویند، برخی مردها به علت بی کاری، کشورشان را رها کرده و برای پول در آوردن، راهی سوریه می شوند؛ اما در عمده مصادیق چنین نیست؛ بسیاری از آنها از بیماری های روحی رنج می برند و برای فرار از مشکلات یا بحران های ذهنی خود به [گروهک تروریستی] داعش پناه می آورند.

این کارشناس امور اجتماعی افزود: خستگی از زندگی یکنواخت غربی و نیاز جوانان برای تجربه هیجان نیز در این امر موثر است، همچنین تبلیغ تلویزیون های غربی و پوشش همراه با جذابیت اخبار خشونت آمیز، از عوامل دیگر به شمار می رود.

جدید ترین مطالب سایت