لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حمله چتربازان ناشناس به پایگاه داعش/ ترور فرماندهان ضدامریکایی

اهالی یک روستا از فرود چتربازان در یک پادگان آموزشی تکفیری های داعش در «الرقه» سوریه خبر دادند. آنهابا فرودازهلی کوپترهای ناشناس در نزدیکی یک پادگان آموزشی وابسته به تروریست های داعش در شرق استان «الرقة» عملیات نظامی انجام دادند...

به گزارش پایگاه خبری روزنامه القدس العربی نوشت: شاهدان عینی گفتند: اواخر شب گذشته، چتربازان با فرود از هلی کوپترهای ناشناسی در نزدیکی یک پادگان آموزشی وابسته به تروریست های داعش در منطقه «العکیرشی» در شرق استان «الرقة» اقدام به عملیات نظامی کردند.

حمله چتربازان ناشناس به پایگاه داعش/ ترور فرماندهان ضدامریکایی

طبق گفته شاهدان، پیش از این عملیات، پرواز گسترده هواپیماهای جنگی «میگ» در آسمان دیده شده است. بنا به گفته مردم روستا، نظامیان ناشناس که به زبان انگلیسی صحبت می کردند، شروع به بستن جاده ها کرده و همچنین منازل اهالی روستا را تفتیش کردند. آنها پس از ساعت دو نیمه شب، حمله به پادگان آموزشی داعش به نام پادگان «اسامة بن لادن» را شروع کردند.

این شاهدان ادامه دادند: عملیات نظامی نیم ساعت طول کشید که باعث کشته شدن 5 تن از افراد داعش شد، که دو تن از فرماندهان این گروه تروریستی نیز در میان آن ها مشاهده شده است.

بنا به گفته شاهدان، بر روی لباس مهاجمان شعارهای آمریکایی و اردنی نوشته شده بود. یک مقام اردنی در تماس با روزنامه القدس العربی، انجام عملیات نظامی توسط اردن علیه تروریست های داعش را تکذیب کرد.

استان الرقه سوریه، مقر اصلی تروریست های داعش است و سیا در نظر دارد، با ترور فرماندهانی که با سیاست های امریکا هماهنگ نیستند، داعش را نیز همچون القاعده تحت کنترل کامل خود در آورد.

پشت پرده ترورهای هدفمند؛ تسویه فرماندهان خطرناک:

* سازمان های اطلاعاتی امریکا در گزارشی به وزارت خارجه این کشور اعلام کرده اند برخی از اعضای داعش که طی دو سال اخیر ارتقا مقام یافته و در رده های فرماندهی قرار گرفته اند، با سیاست های کلان امریکا و متحدانش هماهنگ نیستند و روحیه ضد صهیونیستی دارند.

سیا در سال 2007 گزارش مشابهی را درباره القاعده و طالبان تهیه کرده بود و مدتی بعد، ترور فرماندهان و رهبران ضد امریکایی طالبان با استفاده از نیروهای نفوذی، کماندوها و هواپیماهای بدون سرنشین آغاز شد تا با حذف آنها، خطری از جانب طالبان و القاعده، منافع امریکا و متحدانش را تهدید نکند.

اغلب کسانی که همانند عبدالله عزام در این پروژه حذف شدند، از مجاهدانی بودند که برای مبارزه با ارتش سابق شوری پشتیبانی می شدند، اما پس از خروج ارتش سرخ از افغانستان و فروپاشی شوروی، این نیروها روی دست امریکا، پاکستان و سعودی ها ماندند و پس از ماجرای 11 سپتامبر و اشغال افغانستان مراحل بعدی تسویه فرماندهان طالبان اجرا شد.

در میان فرماندهان داعش نیز، تعدادی از افسران سابق گار دریاست جمهوری صدام هستند که آل سعود و امریکا را خائن به صدام می دانند و روحیات ضد غربی را در میان عناصر خود ترویج می کنند.

جدید ترین مطالب سایت