لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ششمین دور مذاکرات در وین؛ گفتگوها ظهر امروز پیگیری می شود

پس از نشست سه جانبه سید عباس عراقچی, هلگا اشمید و ویلیام برنز که دیروز برگزار شد، ادامه رایزنی ها به ظهر امروز یکشنبه موکول شد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رایزنی های ششمین دور مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 در وین، ظهر امروز یکشنبه در هتل کوبورگ ادامه خواهد داشت.  

عصر دیروز، سیدعباس عراقچی و مجید تخت روانچی اعضای گروه مذاکره کننده ایران با هلگا اشمید معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و ویلیام برنز معاون وزیر خارجه آمریکا مذاکرات را برای نگارش متن پیشنویس تواقف جامع ادامه دادند، اما پس از 2 و نیم ساعت مذاکره، خبری از جزئیات این نشست منتشر نشد.

هرچند از محتوای این نشست ها خبری منتشر نشده اما منابع نزدیک به مذاکره کنندگان فضای نشست ها را صریح ، مثبت و جدی ارزیابی می کنند. قرار است در حاشیه نشست های هیئت های مذاکره کننده ، نشست های کارشناسی ، فنی و حقوقی نیز برای بررسی و رفع اختلاف ها برگزار شود.

ششمین دور مذاکرات در وین؛ گفتگوها ظهر امروز پیگیری می شود

 مایکل مان، سخنگوی کاترین اشتون اعلام کرده است که مذاکرات در طول هفته نیز ادامه خواهد داشت. معاونان وزیر امور خارجه ایران و مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا  از روز جمعه نگارش متن توافق را آغاز و تاکنون سه نشست  برگزار کرده اند.

ششمین دور مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 موسوم به "وین 6  "از  11 تیرآغاز شده است و قرار است به صورت مستمر تا 29 تیر ادامه داشته باشد.

جدید ترین مطالب سایت