لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تصاویر شکنجه نوجوان فلسطینی توسط سه صهیونیست

پس از شکنجه و سوزاندن یک نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی، شهردار بیت المقدس در نمایشی متظاهرانه، ضمن تکذیب دست داشتن صهیونیست ها در این جنایت، با قاطعیت گفت: این روش ما نیست. اما دو روز بعد، تصاویر ربودن این نوجوان و شکنجه پسرعموی او منتشر شد...

هموطن: پس از شکنجه و سوزاندن یک نوجوان 16 ساله فلسطینی، شهردار بیت المقدس در نمایشی متظاهرانه، با خانواده این نوجوان ابراز همدردی کرد و ضمن تکذیب دست داشتن صهیونیست ها در این جنایت، با قاطعیت گفت: این روش ما نیست. اما دو روز بعد، تصاویر شکنجه پسرعمومی همان نوجوان در رسانه ها منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سه روز پس از ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر کشف اجساد سه صهیونیست ناپدید شده و پر شدن صفحات نخست روزنامه ها، سایت ها و رسانه های عمده و جریان ساز غربی از تصاویر ناراحتی خانواده این سه نظامی و به اوج رساندن پروژه مظلوم نمایی صهیونیست ها، هنوز حملات وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به مردم بی دفاع فلسطین ادامه دارد و این رسانه ها، چشم خود را به روی جنایات آشکار آنها بسته اند.

دو روز پیش، در شرایطی که پروژه مظلوم نمایی صهیونیست ها با شدت پیگیری می شد، جسد شکنجه شده و سوخته یک نوجوان 16 ساله فلسطینی در حومه یکی از شهرک های صهیونیست نشین کشف شد و با اینکه صدها شاهد عینی گواهی دادند که اتومبیل و تک تک افرادی که این نوجوان را به زور سوار خودرو کرده و ربوده اند، می شناسند، اما هیچ یک از رسانه هایی که همچنان تصاویر سه صهیونیست ناپدید شده را منتشر می کردند، اشاره ای به نوجوان فلسطینی نکردند و مقامات امنیتی نیز، چشم خود را به روی این جنایت واضح بستند.

در همان روز، شهردار صهیونیست بیت المقدس، در نمایشی متظاهرانه، با خانواده این نوجوان فلسطینی ابراز همدردی کرد و ضمن تکذیب دست داشتن صهیونیست ها در این جنایت، تصریح کرد: "این روش ما نیست"! و بطور غیر مستقیم، فلسطینیان را دارای چنین روحیاتی دانست.

تصاویر شکنجه نوجوان فلسطینی توسط سه صهیونیست

اظهارات وقیحانه این مقام صهیونیستی در شرایطی بیان می شد که فیلم و تصاویر ربودن طارق ابوخضیر، توسط صهیونیست ها را ده ها تن از شاهدان عینی با گوشی های تلفن همراه و دوربین های خانگی از زوایای مختلف ضبط کرده بودند و در رسانه های فلسطینی نیز پخش شد.

دو روز بعد نیز، پسرعمومی این نوجوان که 15 سال سن دارد، در چنگ نظامیان صهیونیست گرفتار شد و وحشیانه مورد ضرب و شتم آنها قرار گرفت.

این صحنه نیز، توسط ده ها گوشی موبایل ضبط شد و تلویزیون فلسطین نیز آن را پخش کرد، اما رسانه های جریان ساز غربی که همچنان پروژه مظلوم نمایی صهیونیست ها را پیش می برند و تصاویر اشک ریختن خانواده های سه صهیونیست ناپدید شده را منتشر می کنند، همچنان به سکوت مرگبار خود درباره جنایات صهیونیست ها ادامه می دهند.

جدید ترین مطالب سایت