فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پدر سنگدل کودکش را رها کرد تا از گرمازدگی بمیرد! + عکس

نتیجه تجسس اولیه پلیس نشان می دهد آقای هریس پیش از این در اینترنت تحقیق کرده است که یک کودک در چه دمایی ممکن است داخل خودرو بمیرد...

مردی در آمریکا متهم شده که کودک خود را با رهاکردن در خودرو در هوای گرم کشته است.قرار است این مرد به اتهام قتل کودک ۲۲ ماهه محاکمه شود. دادگاه ایالت جورجیا گفته این تراژدی یک سهل انگاری نبوده چرا که جاستین راس هریس، پسرش به نام کوپر را با نیت قبلی کشته است.

پدر سنگدل کودکش را رها کرد تا از گرمازدگی بمیرد! + عکس

فیل استودارد، کارآگاه منطقه کاب در شمال ایالت جورجیا گفته آقای هریس از وب سایت های مخالف داشتن فرزند بازدید می کرده است.

پدر کودک به دادگاه گفته فراموش کرده بوده که کودکش در داخل خودرو مانده است.صبح روز هجدهم ژوئن، قرار بود آقای هریس کودک ۲۲ ماهه خود را به مهدکودک ببرد اما او به پلیس گفته به سمت محل کارش رفته در حالی که فراموش کرده پسرش در صندلی مخصوص کودکان، عقب ماشین نشسته است.

پدر سنگدل کودکش را رها کرد تا از گرمازدگی بمیرد! + عکس

آن روز عصر، دما در منطقه کاب جورجیا ۸۸ درجه فار  نهایت (۳۱ درجه سانتی گراد) بوده است و این کودک به علت گرمازدگی در دمای بالا از دنیا رفته است.

نتیجه تجسس اولیه پلیس نشان می دهد آقای هریس پیش از این در اینترنت تحقیق کرده است که یک کودک در چه دمایی ممکن است داخل خودرو بمیرد.

همچنین بر اساس تحقیقات، گفته شده آقای هریس در هفته های پیش از مرگ کودک، از سایت هایی که حامی نداشتن فرزند هستند، بازدید می کرده و همین طور در اینترنت عبارت "چگونه در زندان دوام بیاورید" را جست و جو کرده است.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت