لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

غزه آماج حملات رژیم صهیونیستی در سایه سکوت سران عرب

جنگنده های رژیم صهیونیستی نوار غزه را آماج حملات ددمنشانه خود قرار دادند . بر اثر بمباران مناطق مختلف غزه از جمله رفح و بیت حانون دیشب و بامداد امروز نه فلسطینی شهید و تعدادی زخمی شده اند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  هواپیماهای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی بامداد امروز با حمله به اردوگاه بروج در مرکز غزه دو فلسطینی را شهید کردند . جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس هم از کشته شدن هفت عضو خود در حمله هوایی رژیم صهیونیستی در نوار غزه خبر داد.

غزه آماج حملات رژیم صهیونیستی در سایه سکوت سران عرب

نیروهای مقاومت فلسطین تاکید کردند : پاسخ جنایات رژیم صهیونیستی را خواهند داد .

غزه آماج حملات رژیم صهیونیستی در سایه سکوت سران عرب

همزمان مناطق مختلف نوار غزه همچنان عرصه تظاهرات ضد صهیونیستی در محکومیت به شهادت رساندن محمد ابوخضیر ، نوجوان 17 ساله فلسطینی است. هزاران فلسطینی با برپایی تظاهرات در رفح در جنوب غزه ضمن محکوم کردن اقدام صهیونیست ها در ربودن و به شهادت رساندن محمد ابوخضیر، پرچم رژیم اشغالگر قدس را به آتش کشیدند. تظاهرات کنندگان با تاکید بر پاسخ به جنایت جدید صهیونیست ها ، بر آمادگی فلسطینیان و ایستادگی در برابر حملات غیرانسانی رژیم صهیونیستی تاکید کردند.

 همزمان با حمله اشغالگران قدس به نوار غزه ، شهرک نشینان صهیونیست در کرانه باختری رود اردن در اقدامی وحشیانه با خودرو دو فلسطینی را زیر گرفتند که منجر به شهادت آنها شد . شهر های مختلف  کرانه باختری رود اردن  عرصه تظاهرات و درگیری جوانان فلسطینی با نظامیان رژیم صهیونیستی  بود . نظامیان صهیونیست  در قدس هفتاد  فلسطینی ، در ناصره چهل  فلسطینی  و در جنوب الخلیل  هشت فلسطینی  را بازداشت کردند .

به گفته منابع فلسطینی ، کالبد شکافی پیکر "محمد ابو خضیر" نشان می دهد  وی در زمان سوزانده شدن زنده بوده است.رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین  از سازمان ملل خواست کمیته بین المللی حقیقت یاب برای بررسی جنایات رژیم  اشغالگر قدس ضد فلسطینیان  تشکیل دهد . به گفته محمود عباس ، 18 فلسطینی در دو هفته اخیر بر اثر جنایات  رژیم صهیونیستی  در کرانه باختری رود اردن شهید شده اند .

درخواست محمود عباس از سازمان ملل  برای بررسی جنایات کنونی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها

در این حال محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز یکشنبه از سازمان ملل خواست تا یک کمیته بین المللی حقیقت یاب را برای بررسی جنایات کنونی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها تشکیل دهد.

عباس این درخواست را بعد از ملاقات با رابرت سری فرستاده ویژه سازمان ملل برای فرایند صلح خاورمیانه در شهر رام الله در کرانه غربی مطرح کرد.

درخواست عباس در یک نامه رسما به سری تحویل داده شد و قرار است در اختیار بان کی مون دبیرکل سازمان ملل قرار گیرد.

عباس بعد از این ملاقات به خبرنگاران گفت : او خواستار آن است که یک کمیته بین المللی " جنایات تروریستی اسرائیل  "  علیه مردم فلسطین از جمله جنایت زنده زنده سوزاندن یک نوجوان فلسطینی در بیت المقدس را بررسی کند.

جدید ترین مطالب سایت