لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جام‌جهانی 2014: قوچان‌ نژاد دومین بازیکن خشن‌

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در رده بندی خشن  ترین بازیکنان جام جهانی در رده دوم قرار گرفت...

19 خطا در پنج بازی "مروان فلایینی" را در صدر خشن ترین بازیکنان جام جهانی قرار داده است. هافبک بلژیک در تمام مسابقات تیمش در برزیل حاضر شد و توانست یک بار هم گلزنی کند.

جالب است که بازیکن منچستریونایتد با وجود اینکه بیشترین خطا را در این مسابقات انجام داده، هیچ اخطاری دریافت نکرد. فلایینی 415 دقیقه بازی کرده و 19 خطا انجام داده یعنی به طور متوسط هر 22 دقیقه یک خطا مرتکب شده است.

رضا قوچان نژاد از ایران در 270 دقیقه بازی 16 خطا انجام داد تا دومین بازیکن خشن این مسابقات لقب بگیرد. بر خلاف "فلایینی" قوچان نژاد یک مهاجم است و این آمار نشان می دهد که فقط مدافعان نیستند که مرتکب خطا می شوند.

"کریستین بولانوس" و "برایان روئیز"، دو بازیکن کلمبیا با 14 و 13 خطا در مکان های بعدی هستند و "ژردان شکیری" نیز 13 خطا انجام داده است.

"روبین فان پرسی" و "فرناندینیو" از هلند و برزیل با 12 خطا دیگر بازیکنان خشن در این مسابقات هستند اما بازیکنی که به نسبت دقایق حضورش در مسابقه بیشترین خطا را انجام داده، "جرمین لنس" از هلند است. مهاجم هلند در تنها 127 دقیقه حضورش در مسابقه 9 خطا انجام داد که به طور متوسط در هر 14 دقیقه یک خطا مرتکب شده است. فلایینی به طور متوسط در هر 22 دقیقه یک خطا و قوچان نژاد در هر 16 دقیقه یک خطا انجام داده اند.

همچنین جالب است بدانید که "کادامورو" و "اسکار گراندوس" (کاستاریکا) بدون اینکه وارد زمین مسابقه شوند، کارت زرد گرفتند. کادامورو به دلیل وقت تلف کردن برای نشستن روی نیمکت الجزایر و گراندوس به دلیل اعتراض به داور مسابقه اخطار گرفتند.

"استیون دیفور" از بلژیک در دیدار مقابل کره جنوبی تنها 44 دقیقه پس از شروع مسابقه کارت قرمز گرفت تا سریع ترین اخراجی این مسابقات باشد. "آنته ربیک" از کرواسی نیز با اخراج مقابل مکزیک آمار مشابهی را به ثبت رساند.

منبع خبر: گروه ورزش سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت