لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زخمی شدن بیش از ۱۷ فلسطینی در حملات صهیونیستها

پس از تصمیم رژیم صهیونیستی برای گسترش عملیات در نوار غزه، این منطقه از بامداد امروز از زمین و هوا آماج حملات اشغالگران قدس قرار گرفته است. جنگنده های رژیم صهیونیستی تاکنون ۶۰ بار نوار غزه را هدف قرار داده اند...

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از شبکه المیادین، آژیرهای خطر در کریات ملاخی، اشکول و بئر طوبیا به صدا در آمدند. شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: جنگنده های ارتش اسرائیل در جدیدترین حمله خود به نوار غزه، محله الزیتون غزه را هدف قرار دادند.

زخمی شدن بیش از ۱۷ فلسطینی در حملات صهیونیستها

شاهدان و منابع  امنیتی فلسطین اعلام کردند دست کم 17 فلسطینی  در حملات هوایی دوشنبه شب و بامداد امروز جنگنده های  رژیم صهیونیستی به نوار غزه زخمی شدند . جنگنده های  رژیم صهیونیستی دیشب و بامداد امروز دهها بار مناطق مختلف نوار غزه را  هدف  حمله قرار دادند .

اشرف القدره سخنگوی دولت حماس در نوار غزه امروز سه شنبه گفت:  در حملات هوایی  هواپیماهای جنگی ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه 17  فلسطینی زخمی شدند و حال برخی از آنان وخیم است .  القدره تاکید کرد هفت تن  از زخمی های حمله هوایی به غزه کودک  هستند .

زخمی شدن بیش از ۱۷ فلسطینی در حملات صهیونیستها

زخمی شدن بیش از ۱۷ فلسطینی در حملات صهیونیستها

زخمی شدن بیش از ۱۷ فلسطینی در حملات صهیونیستها

گزارش شده جنگنده های این رژیم  فقط منطقه نصیرات در مرکز غزه را بیش از چهار بار بمباران کرده اند. در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه ، 14 تن زخمی  شدند و 5 منزل مسکونی ویران شد.

شبکه المنارهم از مجروح شدن دو جوان فلسطینی در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به شرق دیرالبلح در نوار غزه خبر داد. الاقصی هم گزارش داد در مناطق مختلف نوار غزه صدای انفجار شنیده می شود. بر اثر حمله صهیونیست ها به خانه عبادله در خان یونس نه نفر زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از غزه ،  سخنگوی ارتش اسرائیل هم  اعلام کرد حملات هوایی شدید  اسرائیل به غزه با هدف جلوگیری از حملات موشکی و خمپاره ای  فعالان فلسطینی از غزه به شهرکهای جنوب اسرائیل آغاز شده است. شبکه المیادین همچنین از آغاز عملیات زمینی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه خبر داد.

گردان عزالدین قسام شاخه نظامی حماس هشدار داد که اسرائیل با حمله به منازل از خط قرمز عبور کرده است.

گردان شهید قسام در بیانیه ای اعلام کرد: اگر رژیم صهیونیستی بمباران مناطق مسکونی را پایان ندهد گروه های مقاومت محدوده شلیک موشک ها را افزایش خواهد داد.  این گروه همچنین رژیم صهیونیستی را به واکنش کوبنده تهدید و تاکید کرد: حمله زمینی به نوار غزه ما را دچار ترس نمی کند و این رژیم از کرده خود پشیمان خواهد شد. این گروه همچنین از شلیک دو موشک گراد به اووکیم خبر داد .

شبکه المنار هم اعلام کرد: بخشی از پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در غرب رام الله در اثر پرتاب کوکتل مولوتوف آتش گرفت. همچنین گروه های مقاومت فلسطین پایگاه نظامی صوف ارتش رژیم صهیونیستی در شرق رفح را با سه موشک هاون هدف قرار دادند.

در همین حال اسماعیل هنیه  نخست وزیر دولت سابق حماس در غزه در بیانیه ای اعلام کرد:  همه گروه های فلسطینی باید از لحاظ سیاسی و میدانی به یک  موضع واحد و یکسان برسند. هنیه بر تقویت همکاری و همگرایی بین همه احزاب و طیف های فلسطینی در مقابله با  جنایت های  اسرائیل در این شرایط بسیار حساس تاکید کرد.

اسماعیل هنیه در این بیانیه به ضرورت پایبندی فلسطینی ها به آشتی ملی در برابر حملات فراگیر اسرائیل علیه مردم فلسطین  تاکید کرد . هنیه  همچنین از  اتحادیه عرب خواست نشست های فوری برای بررسی حملات وحشیانه اسرائیل برگزار ، پیامدهای این حملات بر زندگی ملت فلسطین را بررسی و تصمیمات عملی در حمایت از فلسطینی ها و  همبستگی با آنان  اتخاذ کند .

 تنش های ایجاد شده در منطقه بدترین تنش ها از نوامبر سال 2012 محسوب می شود و دو طرف را در معرض خطر یک رویارویی تمام عیار قرار داده است .

 

جدید ترین مطالب سایت