لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ادامه رایزنی های نگارش متن توافق جامع در روز هفتم

رایزنی ها برای نگارش متن توافق جامع هسته ای که در ششمین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ به میزبانی وین در دستور کار قرار گرفته است، امروز با دیدارهای دو جانبه ظریف و اشتون و همچنین عراقچی و روانچی با اشمید و کلمنت ادامه می یابد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، براساس برنامه اعلام شده، از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح سه شنبه، سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی معاونین وزیرخارجه ایران در نشست با هلگا اشمید و استفان کلمنت معاونین کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روند نگارش متن توافق جامع هسته ای را ادامه خواهند داد.

براساس این گزارش، امروز همچنین ظریف و اشتون نیز به عنوان سرپرستان گروه های مذاکره کننده ایران و 1+5 در دیداری جداگانه رایزنی ها درخصوص متن توافق جامع هسته ای را دنبال کرده و اقدامات انجام شده از سوی معاونین و کارشناسان در نگارش متن را ارزیابی کرده و مورد بررسی قرار می دهند.

ادامه رایزنی های نگارش متن توافق جامع در روز هفتم

ششمین دور مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 به میزبانی پایتخت اتریش از روز چهارشنبه 11 تیرماه در وین آغاز شده و طرفین طی روزهای گذشته مذاکرات سخت،فشرده و حساسی را برای نگارش متن توافق جامع در هتل کوبورگ پشت سر گذاشته اند.

ˈمایکل مانˈ سخنگوی خانم اشتون مذاکرات انجام شده طی روزهای گذشته که از روز جمعه با نگارش متن همراه شده است را مفید و سازنده توصیف کرده و یادآور شد که دو طرف برای دستیابی به توافق جامع تا 20 جولای همه تلاش خود را بکار گرفته اند.

وین 6 آخرین دور از مذاکرات ایران و 1+5 قبل از پایان مهلت تعیین شده در توافق موقت ژنو برای دستیابی به توافق جامع هسته ای است و به همین خاطر طرفین مذاکره با هدف استفاده از همه فرصت های باقیمانده از 11 تیرماه در وین حضور یافته و تصمیم دارند تا 29 تیرماه مذاکرات و رایزنی های خود را برای دستیابی به هدف نهایی به صورت مستمر ادامه دهند.

جدید ترین مطالب سایت