لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر به زودی واگذار می‌شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به واگذاری ۲۰۰ هزار واحد مسکونی طرح مسکن مهر در آینده نزدیک گفت: برنامه دولت به گونه ای طراحی شده که این طرح را با کمترین آثار تورمی اجرا کنیم...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه جلسه امروز شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی، در مورد اجرای طرح های باقیمانده مسکن مهر اظهار داشت: سال گذشته نحوه پرداخت منابع مالی لازم در یک برنامه زمان بندی شده که توسط وزارت راه و شهرسازی ارائه شد، به تصویب رسید و بانک مرکزی تاکنون به آن مصوبه عمل کرده است.

وی افزود: درجلسه اخیرهیات دولت گزارش خوبی را آقای آخوندی ارائه کرد که براساس آن 200 هزار واحد مسکونی آماده واگذاری هستند؛ یکسری محدودیت هایی در حوزه زیرساخت های طرح مسکن مهر وجود دارد که در صورت برطرف شدن آن واحدهای مسکونی باقی مانده واگذار خواهند شد.

وزیر اقتصاد تاکید کرد: مطابق با برنامه زمان بندی شده طرح در حال انجام است و هدف ما این است که طرح مسکن مهر که با نیت خوبی اجرا شد و هدف آن تامین مسکن ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد بود، وسیله ای برای مجازات مردم محروم نشود.

طیب نیا ادامه داد: اگر قرار باشد با رشد پایه پولی و منابع پر قدرت بانک مرکزی مسکن مهر را تامین مالی کنیم، اثرات تورمی آن گریبان گیر خود مردم خواهد شد، بنابراین برنامه دولت به گونه ای طراحی شده که کمترین آثار تورمی را از اجرای مسکن مهر داشته باشیم.

جدید ترین مطالب سایت