فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم تیرماه

سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه ای مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیرغایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان تیرماه ۱۳۷۵ را برای خدمت دوره ضرورت فراخواند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ،به نقل از پایگاه خبری پلیس، این سازمان ضمن فراخوان همه مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا پایان تیرماه 1375 برای خدمت دوره ضرورت، اعلام کرد: همه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم این سال ها که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیر سال 1393 دریافت کرده اند، باید در ساعت و محلی که سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام کرده است، حضور یابند.

همه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب درتهران که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ تیرماه 1393 هستند، باید رأس ساعت 6 صبح روز پنجشنبه مورخ 19/4/93 به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفینامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور نمایند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب در دیگر استان های کشور که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر 1393 است. رأس ساعت 7 صبح پنجشنبه مورخ 19/4/93به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفینامه مشمولان به مراکز آموزش، نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه کرده و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام کرده و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

جدید ترین مطالب سایت