لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مصاف آلمان و برزیل ۳۰ دقیقه بامداد

برزیل و آلمان برگزار کننده اولین دیدار نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل خواهند بود.در نخستین بازی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها،از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه، تیم های ملی برزیل و آلمان در ورزشگاه مینی یرو شهر بلوهوریزونته، برابر هم به میدان می روند...

ه گزارش پایگاه اطلاع  رسانی شبکه خبر، نخستین تیم راه یافته به دیدار پایانی جام جهانی فوتبال 2014  امشب معرفی می شود. در چارچوب رقابت های مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از ۳۰ دقیقه بامداد فردا تیم های برزیل و آلمان در ورزشگاه بلوهوریزنته برابر یکدیگر صف آرایی می کنند. قضاوت این دیدار را مارکو رودریگس از مکزیک بر عهده خواهد داشت.

برزیل میزبان در حالی به مصاف آلمان می رود که نیمار، ستاره بزرگ خود را به دلیل مصدومیت شدیدی که در دیدار با کلمبیا گریبان گیرش شد در اختیار ندارد. انتظار می رود اسکولاری، سرمربی برزیل از ویلیان و یا برنارد به جای ستاره مصدوم خود استفاده کند. سلسائو همچنین کاپیتان تیاگو سیلوا را نیز به دلیل دو اخطاره بودن در قلب دفاعی خود در اختیار نخواهد و به احتمال زیاد دانته، مدافع بایرن مونیخ زوج داوید لوئیز در قلب دفاع برزیل خواهد بود.

سوی دیگر آلمان ها مصطفی را به دلیل مصدومیت در دیدارهای باقیمانده در اختیار نخواهند داشت همچنین مرته ساکر به همراه ۷ بازیکن دیگر تیم ملی آلمان با سرماخوردگی رو به رو شده اند که البته چندان مسئله حادی نیست. شاگردان یواخیم لوو در آلمان اصلاً دوست ندارند برای سومین جام جهانی پیاپی در نیمه نهایی بازنده باشند و می خواهند با پیروزی برابر برزیل میزبان که قطعاً از حمایت وحشتناک هوادارانش در این بازی سود می برد به فینال جام جهانی ۲۰۱۴ برسند.

مصاف آلمان و برزیل ۳۰ دقیقه بامداد

یواخیم لو - سرمربی تیم آلمان - درباره این بازی گفت : مصدومیت نیمار به برزیلی ها انگیزه بیشتری داده که این موضوع کار ما را سخت می کند ، همچنین غیبت سیلوا ، مربی برزیل را وادار می کند از دانته استفاده کند که به نظر من بازیکنی بزرگ و توانمند است .

مصاف آلمان و برزیل ۳۰ دقیقه بامداد

اسکولاری - سرمربی برزیل هم درباره بازی امشب گفت: مطمئنم بدون نیمار هم می توانیم آلمان را شکست دهیم ، کوچک ترین اشتباه به یک فاجعه برای ما تبدیل خواهد شد . قطعا نبود بازیکنی مثل نیمار به تیم ما آسیب خواهد زد اما با بازیکنان جایگزین خوبی که داریم ، مطمئنم می توانیم جای خالی نیمار را پر کنیم.

آلمان و برزیل ، تاکنون 21 بار در دیدارهای مختلف رسمی یا دوستانه برابر هم قرار گرفته اند که حاصل آن 12 پیروزی برای برزیل و چهار پیروزی برای آلمان بوده و 5 مسابقه نیز با تساوی خاتمه یافته است . در مسابقات برگزار شده  دو تیم ، ستاره  های برزیلی گلزن تر از آلمان  ها نشان داد ه اند . طبق آمار ، بازیکنان سلسائو موفق شده اند در 21 بازی 39 گل به ثمر برسانند در حالیکه سهم گلزنی ژرمن ها به حریف 24 گل بوده است.

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی ، بامداد پنجشنبه بین تیم های آرژانتین و هلند برگزار خواهد شد .

 

جدید ترین مطالب سایت