فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اوباما: تمام گزینه های ما علیه ایران روی میز است

رئیس جمهور آمریکا با نگارش یک یادداشت اختصاصی در روزنامه صهیونیستی هاآرتص بار دیگر بر تعهد کشورش به اشغالگران در مذاکرات هسته ای با ایران تاکید کرد و گفت: "ما در سراسر روند مذاکرات مشورت نزدیکی با اسرائیل داشته ایم."

به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی شبکه خبر از تسنیم، رئیس جمهور آمریکا در یک یادداشت اختصاصی در روزنامه صهیونیستی هاآرتص در خصوص ایران، به اظهارنظر پرداخت.

 اوباما در این یادداشت اختصاصی، با تکرار ادعاها درباره برنامه هسته ای ایران نوشت: «ما در تلاش هستیم اطمینان حاصل کنیم ایران هرگز به تسلیحات اتمی دست پیدا نخواهد کرد. ما از طریق مذاکرات بین المللی فشرده در تلاش هستیم تا به صورت مسالمت آمیز یک تهدید بین المللی مهم ضد امنیت جهانی و منطقه ای را حل و فصل کنیم.»

همزمان با این اظهارات رئیس جمهور آمریکا، ایران و کشورهای 1+5 در حال برگزاری ششمین دور مذاکرات هسته ای در شهر وین، پایتخت اتریش هستند.

رئیس جمهور آمریکا درباره توافق هسته ای احتمالی با ایران نوشت: «ما به صراحت گفته ایم که هر گونه توافق با ایران بایستی حاوی تضمین هایی ملموس و آزمون پذیر مبنی بر این باشد که برنامه هسته ای ایران صرفاً اهداف صلح آمیز را دنبال می کند و ما در سر تا سر این فرایند مشورت نزدیکی با اسرائیل داشته ایم.»  

اوباما در این یادداشت افزود: «همزمان با نزدیک شدن به موعد مذاکرات هنوز نمی دانیم که آیا این مذاکرات موفق خواهند شد یا خیر؛ اما کف مطالبات ما هنوز تغییری نکرده است. ما مصمم هستیم ایران را از دستیابی به سلاح هسته ای باز داریم و تمامی گزینه ها را برای نیل به این هدف روی میز نگاه داشته ایم.»

رژیم صهیونیستی تنها دارنده سلاح هسته ای در خاورمیانه است، اما تا کنون پیمان منع گسترش تسلیحات اتمی را امضا نکرده است.

جدید ترین مطالب سایت