لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هلاکت ۵۰ تروریست درتکریت/ کشته شدن فرمانده لشگر ششم / سنگربندی اطراف بغداد

در حملات نیروهای ارتش و عشایر مسلح به مواضع تروریست های مسلح بیش از ۵۰ تن از تروریست های داعش در شمال تکریت کشته و ۴۰ تن دیگر زخمی شدند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، یک منبع امنیتی عراق دراستان صلاح الدین گفت: عشایرمسلح  مناطق الزویه ، مکحول و المسحک  در حومه شهر بیجی در شمال  شهر تکریت در درگیری با  عناصر داعش  دست کم 50 تن از آنان را به هلاکت رساندند  و 40  فرد مسلح دیگر را زخمی کردند .

هلاکت ۵۰ تروریست درتکریت/ کشته شدن فرمانده لشگر ششم / سنگربندی اطراف بغداد

منبع امنیتی عراق گفت: پنج غیر نظامی عراقی هم  در حملات عناصر داعش در مناطق روستایی حومه شهر بیجی کشته و  15 تن دیگر زخمی شدند .  

همچنین پناهگاه ها و محل استقرار تروریست های داعش در مناطق مختلف عراق هدف حملات هوایی ارتش عراق قرار گرفتند .

وزارت دفاع عراق اعلام  کرد جنگنده ارتش دیروز در چند نوبت  مواضع و پناهگاه های تروریست های داعش را در  مناطق مختلف هدف قرار دادند و تلفات و خسارات سنگینی به آنان وارد کردند .

وزارت دفاع عراق  تاکید کرد مواضع  عناصر داعش در منطقه جرف الصخر در استان بابل، شهر تکریت در استان صلاح الدین و مناطق مختلف استان الانبار در چند مرحله هدف حملات  هوایی ارتش قرار گرفتند .

همچنین  مقر گروه داعش در شرق شهر موصل هم  هدف حمله هوایی ارتش عراق قرار گرفت .

هلاکت ۵۰ تروریست درتکریت/ کشته شدن فرمانده لشگر ششم / سنگربندی اطراف بغداد

شبکه المیادین نیز گزارش داد: درگیری شدیدی میان گروههای مسلح و نیروهای ویژه ارتش عراق در نزدیکی پل البوفراج واقع در شمال الرمادی درگرفته است. در این درگیریها نیروهای ویژه ارتش توسط گروههایی از عشایر پشتیبانی می شوند.

نیروهای امنیتی و نظامی عراق از روز یکشنبه کار سنگربندی در حومه شمال شرقی بغداد را به منظور دفاع از آن در برابر تروریست ها اغاز کردند.

در این عملیات، قرار است سنگرهایی نزدیک شهر العظیم در 100 کیلو متری شمال شرق بغداد به ارتفاع دو متر ایجاد شود.یک مسئول محلی در این خصوص گفته است این سنگرها به نیروهای عراقی برای دفع  حملات مهاجمان کمک می کند.

نخست وزیری عراق نیز از کشته شدن یکی از فرماندهان ارشد این کشور در درگیری با تروریست های داعش خبر داد.

هلاکت ۵۰ تروریست درتکریت/ کشته شدن فرمانده لشگر ششم / سنگربندی اطراف بغداد

به گفته سخنگوی نوری المالکی ، در جریان گلوله باران غرب بغداد ، فرمانده لشگر ششم ارتش عراق سرلشگر ستاد نجم عبدالله السودانی کشته شده است.

 سودانی در نزدیکی همان جایی کشته شد که نیروهای امنیتی درگیر ماهها رویارویی با تروریستهایی هستند که کنترل شهر فلوجه را به دست گرفتند.

عربستان هم از اصابت سه گلوله توپ به منطقه عرعر به داخل خاک کشورش در امتداد مرز عراق و در محلی که تروریست ها به تهاجم علیه نیروهای دولتی دست زده اند، خبر داد.

یک سخنگوی مرزبانی عربستان گفت :ˈ سه گلوله توپ به نزدیکی یک مجتمع مسکونی در منطقه مرزی شمال اصابت کرده بی آنکه تلفاتی داشته باشد. ˈ

همچنین دومین نشست مجلس عراق که قرار بود امروز (سه شنبه) انجام شود، به دلیل دست نیافتن به توافق در مورد تعیین رییس مجلس به تعویق افتاد.

هلاکت ۵۰ تروریست درتکریت/ کشته شدن فرمانده لشگر ششم / سنگربندی اطراف بغداد

یک نماینده مجلس عراق در این خصوص گفت: دومین نشست مجلس جدید عراق به 12 ماه اوت (21 مرداد ) موکول شده است.

این در حالی است که یک مقام دیگر عراقی اعلام کرد هنوز تاریخ دقیقی برای برگزاری نشست بعدی مجلس تعیین نشده است.

اولین جلسه پارلمان جدید عراق که سه شنبه گذشته برای تعیین رییس پارلمان، نخست وزیر و رییس جمهوری این کشور جدید تشکیل شده بود، به دلیل اختلافات نمایندگان و گروه های مختلف عراقی از حد نصاب خارج شد و به هشت ژوئیه (17 تیر) موکول شد.

جدید ترین مطالب سایت