فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تهران امروز و فردا غبار آلود است

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا با افزایش سرعت باد در جنوب سمنان، شرق استان قم و جنوب استان تهران شرایط غبارآلود در این نقاط و شهر تهران پیش بینی می شود...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهارداشت: امروز با تشدید ناپایداری همرفتی در بعدازظهر و اوایل شب و گذر امواج ناپایدار از تراز میانی جو طی 3 روزه آینده رگبار و رعد و برق و وزش باد شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، شمال قزوین، جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان پیش بینی شده است.

وی ادامه داد:  فردا برای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، مازندران، گلستان و شمال سمنان رگبار و رعد و برق و وزش باد داریم لذا با توجه به بارش های محلی شدید و کوتاه مدت ، توصیه می شود برای پیشگیری ازخسارات احتمالی، توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها با احتیاط لازم انجام و تا حد امکان خودداری شود.    

این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به این که دمای امروز تهران به 37 درجه سانتی گراد خواهد رسید، بیان کرد: امروز ( بعدازظهر) و فردا با افزایش سرعت باد در جنوب سمنان، شرق استان قم و جنوب استان تهران شرایط غبارآلود در این نقاط و شهر تهران پیش بینی می شود.

نقشینه افزود: تهران پنج شنبه و جمعه گرم تر می شود البته این نوسان دمایی یک الی دو درجه سانتی گراد است.

جدید ترین مطالب سایت