فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازتاب بیانات رهبر معظم انقلاب در نشریه صهیونیستی

نشریه صهیونیستی هاآرتص بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان نظام را منعکس کرد که مربوط به بازی دوگانه آمریکا و رژیم صهیونیستی برای امتیاز گرفتن از ایران در موضوع هسته ای است...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روزنامه صهیونیستی هاآرتص در بازتاب سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب نوشت: رهبر ایران  اظهار داشت که آمریکا و اسرائیل در حال انجام بازی پلیس خوب، پلیس بد هستند تا در امور داخلی ایران دخالت کرده و در تنش هسته ای ایجاد شده با غرب از تهران امتیاز بگیرند.

هاآرتص به نقل از آیت الله خامنه ای گفت: "مکرّر می گویند اسرائیل تهدید نظامى می کند، آمریکا مانع می شود، خب چرا آمریکا مانع می شود؟ علت این مساله این است که  حمله برایشان مقرون به صرفه نیست." ایشان در ادامه به  این مساله اشاره کردند که دشمن گزینه دیگری جز تهدید و اعمال تحریم ندارد.

به نوشته این روزنامه رهبر ایران حمایت همه جانبه خود را از دولت و رئیس جمهوری اعلام کرد و اظهار داشت: " همه باید بدانند که من از دولت وی حمایت می کنم و از تمام قدرتم برای حمایت از دولت استفاده می کنم. من به تیم مذاکره کننده اعتماد دارم و مطمئن هستم که حقوق ملت دست نخواهند کشید."

رژیم صهیونیستی بارها تهدید به حمله به تاسیسات هسته ای ایران کرده است و نسبت به نگرش دیپلماتیک متحدان غربی اش برای متقاعد ساختن ایران به محدود ساختن برنامه هسته ای در ازای کاهش تحریم های اقتصادی به شدت انتقاد دارد.

جدید ترین مطالب سایت