فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

۳۷۸حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به غزه؛ شمار شهدا به ۳۲ تن رسید

جنگنده ها و بالگردهای رژیم اشغالگر قدس در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۰۰ بار نوار غزه را بمباران کردند که بر اثر آن دستکم ۳۲ فلسطینی از جمله هفت زن و کودک شهید و بیش از ۲۰۰ تن زخمی شده اند. حال برخی زخمی ها وخیم گزارش شده است...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کشتی های جنگی  رژیم صهیونیستی نیز سواحل غزه را گلوله باران کردند.حملات رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر برضد نوار غزه تشدید شده و مقامات  این رژیم تهدیده کرده اند : عملیات نظامی گسترده ای در غزه انجام خواهند داد .

۳۷۸حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به غزه؛ شمار شهدا به ۳۲ تن رسید

در پی تشدید حملات صهیونیستها علیه فلسطینی ها به ویژه در باریکه غزه، گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش "حماس " این رژیم را به حملات تلافی جویانه، پاسخ قاطع و کوبنده تهدید کرد.

ابوعبیده سخنگوی گردان های قسام  تاکید کرد : این گردان حملات خود را تا عمق خاک رژیم صیهونیستی گسترش خواهند داد.

نیروهای مقاومت فلسطین تاکنون  در پاسخ به حملات  ارتش اسرائیل بیش از 100 موشک به مناطق مختلف فلسطین اشغالی شلیک کرده است.

۳۷۸حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به غزه؛ شمار شهدا به ۳۲ تن رسید

حیفا ، تل آویو ، الخضیره ، سدیروت ، عسقلان و کفارسابا  از جمله مناطقی است که هدف موشکهای مقاومت قرار گرفته است .  در این حملات 40  صهیونیست زخمی و  حرکت قطارها بین عسقلان و سدیروت  نیز متوقف شده است.

حملات تلافی جویانه گردان های مقاومت، صهیونیست ها را به وحشت انداخته است. خطوط ریلی و فرودگاه بین المللی بن گورین تعطیل شده است و در برخی مناطق صهیونیست ها از بیم حملات موشکی مقاومت از شهر خارج شده اند.

این میان سران عرب که سخت مشغول تقویت داعش و النصره برای کشتار مردم سوریه و عراق هستند، در مقابل جنایت صهیونیست ها سکوت خفت باری اختیار کردند.

 

جدید ترین مطالب سایت