لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فرهنگ ایثار و شهادت را همیشه باید در این سرزمین زنده نگه داریم

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی گفت: همه تلاش کنیم که فرهنگ ایثار را در این کشور زنده نگه داریم چون اگر فرهنگ ایثار زنده بماند، هیچ دشمنی نمی تواند به کشور، منافع، ملت،  عزت و شرف ما صدمه وارد کند...

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس جمهور در ضیافت افطار در حضور جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران با بیان این که بهترین ماه و ماه عبادت و توجه به حق ماه رمضان است، اظهار کرد: خداوند چه کرامتی به انسان کرده است که مستقیم با بندگان کوچک و ضعیف خود سخن می گوید. نه تنها آنهایی که به او ایمان آورده اند بلکه در قرآن می فرماید یا ایها الناس و یا ایها الانسان. همچنین خدای بزرگ به ما نیز اجازه سخن گفتن داده است. اگر خدا به ما اجازه نمی داد با او حرف بزنیم و ما را لایق نمی دانست چقدر زندگی سخت می شد؛ چرا که ما در همه گرفتاری ها به خداوند پناه می بریم.

وی با بیان این که فرهنگ ایثار و شهادت را باید در این سرزمین برای همیشه زنده نگه داشت، گفت : خداوند پاداش دهنده واقعی تلاش ها و ایثار انسان هاست و اگر خداوند زحمات و ایثار و فداکاری های انسان ها را ارج ندهد چطور می توانستیم ایثار ایثارگران را پاسخ دهیم. دولت خیلی کوچک تر از این حرف هاست و حتی اگر همه مردم جمع شوند و هر آنچه دارند، تقدیم خانواده ایثارگران کنند باز به ایثار ایثارگران پاسخ نداده است.

رئیس جمهور اظهار کرد: یکی از بزرگانی که درس ایثار و فداکاری به ما آموخت، خدیجه کبری بود که همه جا برای پیامبر و اسلام ایثار و فداکاری کرد و شما خانواده شهدا و ایثارگران نیز همان طور وفادار فرزندان و همسران و پدران و مادران خود هستید و هیچ افطاری نیست که به یاد آنها نباشید و این وفاداری را از پیامبر اکرم (ص) آموخته اید که همواره به یاد خدیجه کبری بودند و از این همسرشان به بزرگواری یاد کرده اند.

رئیس جمهور با بیان این که در ماه رمضان صدای اذان پایان دهنده هر سخنرانی است، گفت: دلم می خواست با شما که در پیشگاه خداوند دعایتان با زبان روزه بر سر افطار برای کشور و ملت و رهبری معظم و خدمتگزاران نظام با ارزش است، بیشتر سخن بگویم و از شما می خواهم برای خدمتگذاران این سرزمین دعا کنید

جدید ترین مطالب سایت