فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

احمد جربا برکنار شد

ائتلاف مخالفان با صدور بیانیه ای در صفحه خود در فیسبوک اعلام کرد که البحره با کسب ۶۲ رای موافق در مقابل۴۱ رای مخالف، ریاست ائتلاف را از آن خود کرد. البحره که تحصیلکرده آمریکا است،جایگزین جربا می شود که دو دوره ۶ ماهه،ریاست ائتلاف را در اختیار داشت...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از تسنیم،  «احمد جربا» رئیس ائتلاف مخالفان خارج نشین سوریه برکنار و «هادی البحره» تحصیلکرده آمریکا جانشین او شد. ائتلاف ملی سوریه اعلام کرد در پی نشست سه روزه در استانبول ترکیه، «هادی البحره» به عنوان رئیس جدید این ائتلاف به جای احمد الجربا انتخاب شده است.

بر اساس این گزارش، هادی البحره ،مذاکره کننده ارشد مخالفان در مذاکرات صلح ژنو بود که به جای احمد الجربا به عنوان رئیس جدید ائتلاف انتخاب شد.

احمد جربا برکنار شد

ائتلاف مخالفان با صدور بیانیه ای کوتاه در صفحه خود در فیسبوک اعلام کرد که البحره با کسب 62 رای موافق در مقابل 41 رای مخالف، ریاست ائتلاف را از آن خود کرد. به این ترتیب البحره که مهندس تحصیلکرده آمریکا است، جایگزین الجربا می شود که دو دوره کوتاه شش ماهه، ریاست ائتلاف را در اختیار داشت.

براساس این گزارش، «عبدالحکیم البشار» نیز به عنوان معاون رئیس این ائتلاف معرفی شد.  ائتلاف معارضان مسلح سوری، در جلسه دوم خود که بعد از ظهر امروز تشکیل خواهد شد، دیگر معاونان رئیس و دبیرکل را انتخاب خواهند کرد. این ائتلاف که در سال 2012 تشکیل شد، به عنوان بزرگترین چتر سیاسی برای مخالفان خارج نشین سوریه است که خواهان براندازی نظام سوریه از ماه مارس 2011 هستند.

جدید ترین مطالب سایت