فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نفوذ رزمندگان فلسطین به پایگاه صهیونیست ها در جنوب تل آویو

تعدادی از اعضای شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با نفوذ به یک پایگاه نظامی صهیونیست ها در جنوب تل آویو با آنان درگیر شدند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از شبکه الجزیره، گردان های عزالدین قسام " شاخه نظامی جنبش حماس " اعلام کرد : نیروهای مقاومت به پایگاه نظامی  "زکیم " در جنوب تل آویو حمله کردند.

نفوذ رزمندگان فلسطین به پایگاه صهیونیست ها در جنوب تل آویو

تعدادی از افراد این گردان ها از راه دریا به پایگاه زکیم نفوذ کردند و با صهیونیست ها درگیر شدند.

برخی اعضای گردان های القسام هم یک تونل در زیر یک مرکز اسرائیلی را در جنوب نوار غزه منفجر کردند.

بر اساس این گزارش ، پاسخ موشکی گروه های مقاومت فلسطین به تجاوزهای اشغالگران نیز به مرحله حملات موشکی به مرکز فلسطین اشغالی رسید.

بر همین اساس ، بخش غربی بیت المقدس، حیفا و الخضیره هدف موشک های مقاومت قرار گرفت.

گردان های القسام و قدس طی ساعات اخیر شهرهای حیفا، تل آویو و اشدود را هدف چندین موشک جدید و پیشرفته قرار دادند.

بر اساس این گزارش ، گردان های القسام برای توقف شلیک موشک به سرزمین های اشغالی شروطی نظیر توقف حمله وحشیانه اشغالگران علیه ساکنان کرانه غربی و بیت المقدس اشغالی، توقف حملات علیه نوار غزه و پایبندی تل آویو به بندهای توافق آتش بس مصوب سال 2012، آزاد کردن آزادگان فلسطینی که طی دو هفته اخیر بار دیگر به اسارت اشغالگران در آمده اند؛ را تعیین کردند.

در همین حال، امروز در غزه اعلام شد، "حافظ حمد " فرمانده گروهان های قدس "شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی " در شهرک بیت حانون واقع در شمال نوار غزه به همراه پنج تن از اعضای خانواده اش بر اثر حمله هوایی ارتش اشغالگر به منزلشان به شهادت رسیدند.

نفوذ رزمندگان فلسطین به پایگاه صهیونیست ها در جنوب تل آویو

ارتش صهیونیستی طی روزهای اخیر به 30 منزل مسکونی فلسطینی ها در نوار غزه حمله هوایی کرده و این منازل را به طور کامل تخریب کرده است.

جنگنده ها و بالگردهای رژیم اشغالگر قدس  در 24 ساعت گذشته همچنین بیش از 200 بار نوار غزه را بمباران کردند که بر اثر آن دستکم 32 فلسطینی از جمله شماری زن و کودک به شهادت رسیدند و دهها نفر دیگر زخمی شدند .

جدید ترین مطالب سایت