فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیش بازی امشب؛ هلند یا آرژانتین

دومین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بامداد پنجشنبه بین تیم های آرژانتین و هلند برگزار می شود تا حریف آلمان در بازی فینال مشخص شود...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این بازی در ورزشگاه سائوپائولو و به قضاوت جونیت چاکر ترکیه ای برگزار می شود .

آلبی سلسته ، بعد از 24 سال به نیمه نهایی جام جهانی رسیده ، اما همه پیروزی هایش با اختلاف یک گل و با اتکا به لیونل مسی رقم خورده است .

آنخل دی  ماریا - یکی از بازیکنان تاثیرگذار آرژانتین مصدوم است و حضورش در بازی امشب مشخص نیست ، اما سرخیو آگوئرو با رهایی از مصدومیت می  تواند برای تیمش به میدان برود ، هر چند سابه یا ریسک نمی کند و از ترکیب  مسی ،  ایگواین، لاوتزی و پرز برای حمله استفاده می کند.

در طرف مقابل ، نمایش فوق العاده  لاله های نارنجی در مرحله گروهی و صدرنشینی در یکی از گروه های سخت جام که به حذف اسپانیای مدعی منجر شد ، بار دیگر نگاه ها را به سمت هلند بعنوان یک مدعی جلب کرده است .

فان خال با تعویض  های فوق  العاده  خود در بازی با تیم های مکزیک و کاستاریکا ، زمینه ساز صعود تیمش به جمع چهار تیم نهایی شد. روبن ، فان پرسی و اسنایدر ، کماکان مهره  های اصلی نارنجی پوشان برای ادامه موفقیت در جام جهانی و رسیدن به دیدار پایانی هستند اما برخی اخبار ، از غیبت فن پرسی در بازی امشب به علت درد معده خبر داده اند .

دو تیم تاکنون 8  بار با یکدیگر بازی کرده اند که هلند چهار بار به پیروزی رسیده ، یکبار باخته و سه بازی هم مساوی شده است. یکی از بازی های به یاد ماندنی دو تیم که سبب تک برد آرژانتین شد ، دیدار پایانی جام جهانی 1978 بود که میزبان در وقت های اضافه 3 - 1 بر هلند غلبه کرد .

....

لوئیس فان خال - سرمربی هلند - در نشست پیش از بازی گفت : هیچ تیمی نمی تواند از پیش خود را برنده بداند ، هر دو تیم در یک سطح هستند و من فکر می کنم شانس دو تیم 50 - 50 است .

....

سابه یا - سرمربی آرژانتین هم گفت : هلند تیمی است که بسیار سازماندهی شده فوتبال بازی میکند، بازیکنان بسیار با استعدادی دارد و در ضد حملات خطرناک است ، شکست در این بازی بسیار دردناک است و نمی خواهیم به آن گرفتار شویم .

جدید ترین مطالب سایت