لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

در دومین بازی نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ آرژانتین و هلند در ۱۲۰ دقیقه گل نزدند و در ضربات پنالتی، آرژآنتین با درخشش دروازه بانش ۴-۲ برنده شد و به فینال رسید. شنبه برزیل و هلند برای سومی و یکشنبه آرژآنتین و آلمان برای قهرمانی مسابقه می دهند...

آرژانتین با شکست هلند ، حریف آلمان در دیدار پایانی جام جهانی 2014 شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دومین بازی مرحله نیمه نهایی این رقابتها ، بامداد امروز در ورزشگاه کورینتیانس شهر سائوپائولو میان تیمهای آرژانتین و هلند برگزار شد که دو تیم در پایان 120 دقیقه تلاش موفق به گلزنی نشدند تا ضربات پنالتی ، تکلیف دومین تیم راه یافته به دیدار پایانی را مشخص کند . در ضربات پنالتی - سرخیو رومرو - سنگربان تیم ملی آرژانتین فوق العاده ظاهر شد و با مهار ضربه های ران فلار و وسلی اسنایدر ، زمینه ساز پیروزی تیمش شد ، مکسی رودریگز هم ضربه آخر آرژانتین را به گل تبدیل کرد تا آلبی سِلِسته 4 به2 پیروز شود و به دیدار پایانی راه یابد.

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

به این ترتیب دیدار پایانی این رقابت ها را آلمان و آرژانتین ساعت 23 و 30 دقیقۀ یکشنبۀ هفتۀ آینده در ورزشگاه ماراکانا برگزار خواهند کرد . آخرین بار آرژانتین در دیدار پایانی جام جهانی 1986 با کسب برتری 3 به 2 مقابل آلمان جام قهرمانی را تصاحب کرد و 4 سال بعد یعنی سال 1990 تیم آلمان با تک گل آندریاس برِمه ، آرژانتین را شکست داد و قهرمان شد .

قبل از آن، یعنی شنبه شب نیز، تیم های برزیل و هلند برای مقام سومی مسابقه می دهند.

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

در پایان این دیدار، سرخیو رومرو دروازه بان آرژانتین به عنوان بهترین بازیکن میدان معرفی شد.

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

او پس از بازی گفت: واقعیت این است که ضربات پنالتی کاملا به شانس بستگی دارد. من اعتماد به نفس خوبی داشتم و موفق شدم. خیلی خوشحالم. به خاطر هوادارانی که مسافت طولانی را طی کردند و به اینجا آمدند و در این شرایط آب و هوایی ما را حمایت کردند.

من این برد را به پدر و مادرم تقدیم می کنم که اکنون در جنوب آرژانتین هستند و نمی توانستند به اینجا بیایند. ما از روز اول شانس قهرمانی در جام جهانی را داشتیم. ما در هر بازی عملکرد خوبی در زمین داشتیم و تا پای جان برای تیم مان بازی می کردیم.

رومرو درباره بازی با آلمان گفت: بگذارید هواداران خوشحال باشند و اکنون به خوشحالی بپردازند. فردا به بازی با آلمان فکر خواهیم کرد.

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

* آلخاندرو سابیا، سرمربی آرژانتین نیز گفت: خیلی خوشحالم که توانستیم به فینال جام جهانی راه یابیم. ما در این جام از همان ابتدا با برنامه ظاهر شدیم. سخت کوشی و فروتنی باعث شد تا تیم ما به فینال راه پیدا کند. ما بازی به بازی بهتر شدیم و توانستیم با شایستگی به فینال برسیم.

وی درباره بازی با آلمان گفت: یک روز کمتر از آن ها استراحت می کنیم اما مسئله ای نیست. تلاش می کنیم که بهترین عملکرد را برابر آلمان از خود نشان دهیم و از صددرصد توان خود در آن دیدار بهره بگیریم. آلمان تیم بسیار قدرتمند و سخت کوشی است و توانسته با سخت کوشی به فینال راه یابد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که در فینال چه کار خواهیم کرد.

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

* آرین روبن مهاجم هلند پس از شکست تیمش مقابل آرژانتین گفت: خیلی زود باید این موضوع را فراموش کنیم. ما تاکنون کارمان را فوق العاده  انجام داده ایم. مطمئنا در حال حاضر ناراحت هستم اما تمام تلاشمان را انجام دادیم.

از اعماق قلبم می توانم صادقانه به شما بگویم که می توانید ببینید که چه طور همه از تیم حمایت می کردند. من فکر می کنم مردم می توانند به این بازیکنان افتخار کنند.

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

* لوئیس فان خال، سرمربی هلند پس از شکست تیمش برابر آرژانتین گفت: تیم ما در این دیدار تلاش زیادی برای گلزنی کرد. ما بهتر از حریف خود ظاهر شدیم اما برخلاف بازی های قبل نتوانستیم موقعیت های گل زیادی ایجاد کنیم. این هم به این دلیل است که آرژانتین با بقیه تیم هایی که با آن ها بازی داشتیم فرق می کند. آن ها تیم سازمان یافته ای هستند. البته این نکته هم هست که آرژانتین نتوانست برابر ما صاحب موقعیت گل شود. در کل بازی برابر بود. این بازی تاکتیکی بود و دو تیم بسیار بابرنامه ظاهر شدند.

وی درباره تعویض هایش گفت: شرایط بازی به گونه ای پیش رفت که مجبور شدم هر سه تعویض خودم را تا پایان وقت اضافه نخست انجام دهم و دیگر نمی توانستم کرول را به میدان بفرستم.به طور کل اهمیت نمی دهم که مردم درباره من و تیمم چه اظهار نظری می کنند. اگر نظرشان مثبت باشد خوب است اما اگر نه، برایم اهمیت ندارد.

فان خال که زمانی مربی سرخیو رومرو در تیم آلکمار هلند بود، درباره پنالتی گرفتن او و اینکه آیا از توانایی رومرو اطلاع داشت گفت: بله، خود من پنالتی گرفتن را یاد رومرو دادم.

وقتی پنالتی اول مان را از دست دادیم و حریف پنالتی اش را گل کرد اعتماد به نفس آن ها افزایش یافت. قبل از ضربات پنالتی با ولار صحبت کردم. او بهترین گزینه ما برای زدن ضربه پنالتی بود اما زدن پنالتی نخست کار آسانی نیست.

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

آرژانتین در پنالتی ها برنده شد

جدید ترین مطالب سایت