لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آغاز یک برنامه تناسب اندام

تحرکات مداوم می توانند ریسک ابتلا به بیماری های مزمن را در شما کاهش دهد و تعادل بدن شما را برقرار کند و در نهایت به شما کمک کند تا وزنتان را کاهش دهید و به وزن ایده آل برسید. ...

آغاز یک برنامه تناسب اندام

هموطن: تحرکات مداوم می توانند ریسک ابتلا به بیماری های مزمن را در شما کاهش دهد و تعادل بدن شما را برقرار کند و در نهایت به شما کمک کند تا وزنتان را کاهش دهید و به وزن ایده آل برسید. انجام تمرینات روزانه حس بهتری را در شما القا می کند و تمامی مزایا بدون در نظر گرفتن سن، جنس و توانایی جسمی از آن شما خواهد بود.

محققان و پژوهشگران نهادهای بهداشتی پیشنهاد می کنند بزرگسالان در برنامه تناسب اندامشان میزان ورزشهای ایروبیک و کششی قرار دهند:

- تمرینات ایروبیک متوسط، حداقل به میزان ۱۵۰ دقیقه در هفته و یا ۷۵ دقیقه تمرینات پر تحرک و شدید ایروبیک برای همین بازه زمانی.

- تمرینات کششی حداقل دو بار در هفته.

تمرینات مداوم بدنی کمک می کند وزنتان را کنترل کنید. این دست از تمرینات ساده ریسک ابتلا به بیماری های قلبی را در شما کاهش می دهند و استخوان ها و ماهیچه های شما را قوی می کنند. چنانچه برای مدت طولانی ورزش نکرده اید و یا با مشکلات سلامتی دست و پنجه نرم می کنید، بهتر است قبل از هر کار با پزشکتان مشورت کنید.

زمانی که خودتان برنامه تناسب اندامتان را تنظیم می کنید، فراموش نکنید تا برای خودتان اهدافی در تناسب اندام تعیین کنید. راجع به نکات خوب و بد در تناسب اندامتان فکر کنید و برنامه خود را برای دستیابی به نقاط خوب و از دست دادن نقاط بد یادداشت کنید. فراموش نکنید که برنامه سنگینی تنظیم نکنید؛ چرا که پس از چند روز از اجرای آن سر باز می زنید.

شروع یک برنامه مرتب برای تناسب اندام تصمیم مهمی است، اما نیازی نیست که لزوما کامل باشد. با برنامه ریزی و حرکت دقیق به سمت هدف، می توانید تمرینات ورزشی را به عادتی سالم تبدیل کنید که تا پایان عمر شما را از گزند بیماری ها در امان نگه دارد.

جدید ترین مطالب سایت