لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افشای ماجرای ۲۹۲ کیلوگرم طلایی که "ضراب" بخار کرد

این نماینده پارلمان ترکیه در ادامه افزوده است:"کارکنان هواپیما گزارش داده اند که هواپیمای مذکور حامل ۱۵۰۰ کیلوگرم طلا بوده است با این حال هیچ گونه گزارش مکتوبی درباره آن به طور رسمی ارائه نشده است."

افشای ماجرای ۲۹۲ کیلوگرم طلایی که "ضراب" بخار کرد

"رضا ضراب" بازرگان ایرانی بار دیگر در صدر اخبار ترکیه قرار گرفت. این بار نیز موضوع مربوط به ماجرای رسوایی ارتکاب ارتشا و فساد مالی در تاریخ 17 دسامبر بوده است. طبق اسناد به دست آمده این شائبه مطرح شده که 292 کیلوگرم از 1.5 تن طلای انتقال به ترکیه توسط "ضراب" ظرف مدت 15 روز ناپدید شده است.

 به گزارش سرویس وبگردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از تدبیر، روزنامه "آیدین لیق" ترکیه با انتشار خبر مرتبط با ناپدید شدن این حجم طلا از آن تحت عنوان "رضا ضراب 292 کیلوگرم طلا را بخار کرد" به پیگیری این موضوع توسط نمایندگان احزاب اپوزیسیون ترکیه پرداخته و در این باره می نویسد:"جزئیات موضوع ناپدید شدن مقداری از طلای انتقال یافته توسط "رضا ضراب" بازرگان ایرانی به ترکیه از سوی "اوموت اوران" نماینده پارلمانی حزب "جمهوری خلق" جریان اصلی اپوزیسیون ترکیه در پارلمان آن کشور مطرح شده است. این نماینده پارلمانی موضوع را از "حیاتی یازیجی" وزیر تجارت ترکیه به عنوان پرسش مطرح کرده است."

 این روزنامه ترکی در ادامه می افزاید:"اوران" به این موضوع اشاره کرده که یک فروند هواپیما اجاره شده "تی سی- ای بی کی کی زد یو 755" توسط "بابک زنجانی" بازرگان ایرانی الاصل از غنا به سمت فرودگاه آتاتورک در حرکت بوده و در تاریخ 1 ژانویه 2013 در ساعت 06:40 دقیقه در آن فرودگاه به زمین نشسته است.

این نماینده پارلمان ترکیه در ادامه افزوده است:"کارکنان هواپیما گزارش داده اند که هواپیمای مذکور حامل 1500 کیلوگرم طلا بوده است با این حال هیچ گونه گزارش مکتوبی درباره آن به طور رسمی ارائه نشده است."

این نماینده در ادامه از وزیر تجارت ترکیه خواسته تا جزئیات مربوط به ورود 1.5 تن طلا به ترکیه را توضیح دهد. او در ادامه اظهار داشته که نتایج تحقیقات شرکت هواپیمایی که حامل طلا بوده وزن کلی طلاها وارد شده به ترکیه را 1283 کیلوگرم تخمین زده در حالی که پیش تر از ورود 1500 کیلوگرم طلا به ترکیه سخن به میان آمده بود. این نماینده خواسترا پاسخگویی مقام های دولتی ترکیه در این باره شده است. نماینده حزب "جمهوری خلق" پرسش خود را در این قالب مطرح کرده است:"آیا ممکن است که طلاها در فاصله 1-15 ژانویه سال 2013 میلادی بخار شده باشند؟ چه اتفاقی برای 292 کیلوگرم طلا افتاده است؟"

جدید ترین مطالب سایت