فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتشار عکس همسر خلیفه داعش

این رسانه های عربی در مطلب خود با عنوان «سجی الدلیمی؛ همسر خلیفه مسلمانان» نوشتند: شاید بسیاری از افراد ندانند که الدلیمی همسر البغدادی است. نام وی چندی پیش در فهرست گروهک تروریستی "جبهة النصرة" برای آزاد شدن به حکومت سوریه ارائه شد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رسانه های عربی با انتشار تصویری این زن که «سجی الدلیمی» نام دارد، مدعی شدند که او همسر «أبوبکر البغدادی» سرکرده گروهک تروریستی – تکفیری «دولت اسلامی عراق و شام» موسوم به "داعش" است.

انتشار عکس همسر خلیفه داعش

این رسانه های عربی در مطلب خود با عنوان «سجی الدلیمی؛ همسر خلیفه مسلمانان» نوشتند: شاید بسیاری از افراد ندانند که الدلیمی همسر البغدادی است. نام وی چندی پیش در فهرست گروهک تروریستی "جبهة النصرة" برای آزاد شدن به حکومت سوریه ارائه شد.

رسانه های عربی در ادامه افزودند: بعد از ماجرای گروگانگیری تعدادی از زنان کشیش در شهر "دیر معلولا" در سوریه، "جبهة النصرة" با ارسال لیستی از زنان وابسته به این گروهک، خواستار آزادی آنان شد تا در مقابل زنان کشیش را آزاد کند. نام «سجی الدلیمی» نیز در لیست زنان "جبهة النصرة" بود.

این رسانه های عرب زبان همچنین افزودند: مدتی بعد تبادل میان طرفین با موفقیت انجام شد. حدود سه ماه بعد از آزاد شدن آنها، «أبومعن السوری» از رهبران "جبهة النصرة" با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در سایت تویتر فاش کرد که یکی از زنان آزاد شده «سجی الدلیمی» نام داشته که همسر «أبوبکر البغدادی» است که بعد از آزاد شدن، "جبهة النصرة" برای او و سه فرزندش خانه ای تهیه کرد تا در امنیت به سر ببرند. 

جدید ترین مطالب سایت