لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اسکولاری: استعفایم را می‌دهم

سرمربی تیم ملی برزیل عنوان کرد استعفایش را به رییس آینده فدراسیون فوتبال این کشور خواهد داد تا او درباره آینده اش تصمیم بگیرد...

 

هموطن: تیم ملی برزیل در دیدار رده بندی جام جهانی برابر هلند شکست خورد تا عنوان چهارمی جام بیستم را کسب کند. لوئیز فلیپه اسکولاری در نشست خبری خود پس از پایان این مسابقه درباره آینده اش در تیم ملی برزیل گفت: من استعفایم را به رییس آینده فدراسیون فوتبال برزیل تحویل خواهم داد. آن ها باید درباره من تصمیم بگیرند. تنها رییس فدراسیون است که می تواند آنچه رخ داده را مورد بررسی قرار دهد و درباره ماندن یا رفتنم از تیم ملی برزیل تصمیم بگیرد.

لوئیس فلیپه اسکولاری در جام جهانی 2002 با برزیل به عنوان قهرمانی رسید. در جام جهانی 2006 به همراه پرتغال جایگاه چهارم را کسب کرد و در جام جهانی برزیل همراه برزیل به عنوان چهارمی رسید. سرمربی تیم ملی برزیل در ادامه گفت:  در سه جام جهانی که هدایت تیم هایم را بر عهده داشتم، حداقل به نیمه نهایی رسیدم. نتیجه بدی نمی تواند باشد. هیچ حسرتی در زندگی ام نداشتم. فوتبال بازی ای است که با یک مسابقه همه چیز را تغییر می دهد، پس زیاد نمی شود روی آن حساب کرد. برای مثال بازی با آلمان را در نظر بگیرید که شکست 7 بر یک برابر این تیم سنگین ترین شکست تاریخ فوتبال ما بود اما چرا این قدر بدبینانه به قضیه نگاه می کنید؟ کمی مثبت اندیش باشید.

او ادامه داد: ما در جام جهانی 2006 و 2010 نتوانستیم به نیمه نهایی برسیم اما در این جام توانستیم به جمع چهار تیم پایانی مسابقه ها راه یابیم. علاوه بر آن من در 18 ماهی که سرمربی برزیل بودم توانستم جام کنفدراسیون ها را نیز کسب کنم. فکر نمی کنم برزیل به دلیل ضعف بازیکن یا مربی در جام جهانی نتیجه خوبی نگرفت. برزیل سال هاست که نسبت به قبل افت کرده و دیگر قدرت نخست فوتبال جهان نیست. این موضوع به من و بازیکنانم ربطی ندارد اما تلاش می کنیم که فاصله مان را با فوتبال روز دنیا کم کنیم و در ادامه به افتخارات بیشتری دست پیدا کنیم.

اسکولاری در پایان درباره ارزیابی اش از جام جهانی گفت: فکر می کنم بهترین جام جهانی تاریخ بود، البته نه برای برزیل. ما در دو بازی آخر کم آوردیم و نتوانستیم نتیجه بگیریم. در ابتدا هدف مان کسب قهرمانی بود. بازی های بدی هم نکردیم. فکر می کنم بازیکنانم در این دیدار خوب بودند اما متاسفانه نتوانستیم به این هدف برسیم.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

 

جدید ترین مطالب سایت