لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

نگاهی به اخبار برخی سایت ها و خبرگزاری های داخلی و خارجی در۲۲تیر ۱۳۹۳.حواس پرت ترین داور جام جهانی/جدیدترین روش تحویل پیتزا/همسر خلیفه داعش/مراسم تدفین عجیب در گینه نو/ بنز بچه فقیر!/ زیباترین آبشار زیرزمینی/ گاف اوباما

هموطن:

گاف اوباما در رستوران

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

وقتی اوباما به رستوران "BBG" رسید نتوانست صف آن را تحمل کند و مسئول رستوران به مشتریان خود گفت کسی حق ندارد در این رستوران نوبت را رعایت نکند اما ما برای اوباما استثنا قائل هستیم. گفته می شود برای اینکه کسی بتواند در این رستوران معروف غذا بخورد باید حدود 3 ساعت در صف بماند اما اوباما نوبت را رعایت نکرد.اوباما به احتمال زیاد با این کاری که انجام داد، محبوبیت خود را تا حد بیشتری هم از دست بدهد.

حواس پرت ترین داور جام جهانی

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

داور یکی از ارکان بسیار مهم در فوتبال است و هر حرکت او می تواند سرنوشت بازی را تغییر دهد. یکی از حساس ترین دیدارهای جام جهانی 1990 بازی آرژانتین مقابل ایتالیا میزبان مسابقات بود که در پایان با برتری یاران مارادونا در ضربات مرگبار پنالتی پایان یافت. این بازی دراماتیک جدا از درخشش گوئیکوچا (Sergio Goycochea) در مهار ضربات پنالتی یک اتفاق تاریخی دیگر را ثبت کرد؛ مایکل واتروت داور فرانسوی این دیدار در پایان 15 دقیقه اول وقتهای اضافه 8 دقیقه وقت اضافه گرفت! او بعدها اعتراف کرد حواسش به گذر زمان نبوده است. جالب اینجاست که در همین 8 دقیقه وقت اضافه ریکاردو گوستی (Ricardo Giusti) هافبک تیم ملی آرژانتین نیز به دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. این بازی در پایان 120 دقیقه 1-1 شد و در ضربات پنالتی آرژانتین با درخشش دروازه بان خود گوئیکوچا به برتری 4-3 و در مجموع به برتری 5-4 دست یافت و به فینال رسید. در فینال هم آلمان با تک گل آندریاس برمه آرژانتین را شکست داد و قهرمان شد.

جدیدترین روش تحویل پیتزا

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

دومینو در سال گذشته با انتشار ویدئویی ادعا کرد که قصد دارد در آینده پهپادها را برای رساندن پیتزا به مشتریانش به کار گیرد.

هوای گرم مرداد ماه بسیاری را به کنار دریاچه ای کشانده که در دل جنگل ها قرار گرفته است. ساعت ۲ بعد از ظهر با استفاده از گوشی موبایل چند پیتزا سفارش می دهم تا همراه دوستانم رفع گرسنگی کنیم.یک ربع بعد پیامی روی گوشیم ظاهر می شود که می گوید سفارش شما در راه است و تنها نیم ساعت پس از سفارش، صدای چرخش آرام ملخ های "پیتزاکوپتر" را می شنوم که کنارم به زمین می نشیند و پیتزاها را تحویل می دهد و به مغازه برمی گردد.پهپادها و انواع پرنده های بی سرنشین که در طول چند سال گذشته تنها برای سرگرمی ساخته می شدند، پس از سبک تر شدن دوربین های فیلمبرداری و بالا رفتن کیفیت ضبط آنها کم کم مورد استفاده فیلم سازان قرار گرفتند تا ضبط نماهای زیبای هوایی را با کمترین هزینه برای ساخت فیلم ها فراهم کنند.امروزه اما به تدریج سر و کله انواع بالگردها و پهپادها به سرویس دهندگان و صاحبان کسب  و کارهای متنوع کشیده شده است. اما استفاده از پهپاد حتی به این موارد هم محدود نمی شود. اخیرا ارائه خدمات تحویل غذا در محل با استفاده از این پرنده های کوچک هم مورد توجه قرار گرفته است."دومی کوپتر" نام پهپادی است که قرار است در آینده وظیفه پیک هوایی و رساندن پیتزاهای این شرکت را به مشتریان ایفا کند.استفاده از فناوری های نو زندگی را برای مردم ساده تر و سود بیشتری به جیب صاحبان کسب وکار سرازیر می کند.این هلی کوپتر که از راه دور هدایت می شود، شبیه پهپادهایی است که در بازی "کال آو دیوتی" به کار گرفته شده با این تفاوت که به جای مسلسل، پیتزا حمل می کند.غذاخوری هایی که خدمات ارسال غذا به محل را نیز ارائه می دهند، برای رساندن غذا به مشتریان خود عمدتا با چند مشکل دست و پنجه نرم می کنند.نخستین مساله رساندن غذا در زمان مناسب به مشتری است به شیوه ای که گرم بماند اما راه های پر پیچ و خم یا راه بندان ها و مسیرهای شلوغ این مهم را دشوار می کند. از سوی دیگر چنین کاری نیاز به سامانه ای قوی از پیک های موتوری آشنا به منطقه دارد که عمدتا می تواند هزینه نیروی انسانی را افزایش دهد و در نهایت بهای تما م شده غذا را بالا ببرد.حمل پیتزا در جعبه یا کیسه ای ویژه که در زیر این پهپاد قرار گرفته، انجام می شود که گرم نگه داشتن غذا را ممکن می کند.پیش از این استفاده از پهپادها تنها برای مصارف نظامی بود اما کاربردهای تجاری می تواند تعداد این وسایل پرنده را زیادتر کند.

همسر خلیفه داعش

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

رسانه های عربی با انتشار تصویر این زن که «سجی الدلیمی» نام دارد، مدعی شدند که او همسر «أبوبکر البغدادی» سرکرده گروهک تروریستی – تکفیری «دولت اسلامی عراق و شام» موسوم به "داعش" است.

مراسم تدفین عجیب در گینه نو

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

سرخپوستان پاپائو در گینه نو مراسمی غیر معمول داشته اند. آنها با مرده های خود به روشی عجیب وداع می کرده اند. آنها پس از مرگ جسد ها را دودی می کرده اند تا از حفظ آن اطمینان پیدا کنند. سپس آن ها را روی صندلی های خاصی در اطراف روستا هایشان قرار میداده اند بطوریکه سمت نگاهشان به سمت روستا باشد. در دوران گذشته این سرخپوستان معتقد بودند که این جسد ها از روستای آنها دفاع خواهند کرد و مراقب آنها خواهند بود.

بنز بچه فقیر!

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

عکسی از بنز بچه فقیر در حال تردد در جاده های شمال!

زیباترین آبشار زیرزمینی

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

گاف اوباما تا بنز بچه فقیر

آبشار رابی در ایالت تنسی آمریکا، به عنوان زیباترین آبشار زیرزمینی جهان تلقی می شود که هرساله افراد بسیاری از سراسر جهان را به سمت خود جلب می کند.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

جدید ترین مطالب سایت