لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تداوم گرما در تهران

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی روزهای آینده هوای گرم در تهران تداوم می یابد، گفت: پیش بینی می شود امروز و فردا شاهد وزش باد همراه با گرد و غبار در این کلانشهر باشیم...

به گزارش فارس، فریبا گودرزی درباره شرایط جوی کشور اظهار داشت: طی روز جاری بارش پراکنده و گاهی رعد و برق و وزش باد در استان های مازندران، گلستان و ارتفاعات البرز، ارتفاعات زنجان، قزوین، تهران، شمال سمنان رخ می دهد.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: طی سه روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل گرد و خاک و وزش باد خواهیم داشت.

وی با اعلام اینکه طی روز های آینده برای جنوب سمنان، شمال اصفهان، قم، مرکزی، جنوب تهران وزش باد و گرد و خاک و کاهش دید پیش بینی می شود،  ادامه داد: امروز در ارتفاعات پایتخت شاهد رشد ابر خواهیم شد.

گودرزی بیان داشت: امروز آسمان تهران کمی ابری و در پاره  ای از نقاط با وزش باد و  گرد و غبار همراه خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز در برخی از ساعات در تهران به خصوص مناطق جنوبی آن از جمله چیتگر، مهرآباد، رباط کریم، شهریار و ورامین شاهد وزش باد خواهیم بود، افزود: وزش باد در این کلانشهر با گرد و غبار همراه می شود.

گودرزی با اعلام اینکه شرایط مزبور فردا نیز برای این کلانشهر پیش بینی می شود، خاطرنشان کرد: هوای گرم در پایتخت طی روزهای آینده ماندگار می ماند.

اخبار اجتماعی - فارس

جدید ترین مطالب سایت