فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فیفا برترین های جام جهانی را معرفی کرد

با پایان یافتن دیدار نهایی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، جیمز رودریگز مهاجم تیم ملی کلمبیا با به ثمر رساندن شش گل به عنوان بهترین گلزن این رقابت ها انتخاب شد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در پایان رقابت های فوتبال جام جهانی 2014 برزیل،  لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین به عنوان بهترین بازیکن این رقابت ها انتخاب شد و توپ طلا را دریافت کرد.

فیفا برترین های جام جهانی را معرفی کرد

فیفا برترین های جام جهانی را معرفی کرد

به رغم شکست یک بر صفر آرژانتین در دیدار نهایی این رقابت ها مقابل آلمان، فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا لیونل مسی ستاره این تیم را به عنوان بهترین بازیکن این رقابت ها انتخاب کرد. مسی تاکنون چهار بار نیز به عنوان بهترین بازیکن فصل فوتبال جهان انتخاب و توپ طلا دریافت کرده است.

فیفا برترین های جام جهانی را معرفی کرد

جیمز رودریگز مهاجم تیم ملی کلمبیا نیز با به ثمر رساندن شش گل به عنوان بهترین گلزن این رقابت ها انتخاب شد.

در رقابت های امسال جام جهانی آنخل دی ماریا (آرژانتین)، خاویر ماسکرانو (آرژانتین)، لیونل مسی (آرژانتین)، متس هوملس (آلمان)، تونی کروس (آلمان)، فیلیپ لام (آلمان)، توماس مولر (آلمان)، نیمار (برزیل)، آرین روبن (هلند) و جیمز رودریگز (کلمبیا) نامزد دریافت توپ طلا شده بودند.

مانوئل نویر بهترین دروازه بان جام جهانی لقب گرفت

فیفا برترین های جام جهانی را معرفی کرد

در پایان رقابت های فوتبال جام جهانی 2014 برزیل، مانوئل نویر دروازه بان تیم ملی آلمان با کسب عنوان بهترین دروازه بان این رقابت ها دستکش طلا را از آن خود کرد. سرخیو رومرو (آرژانتین)، کیلور ناواس (کاستاریکا) نیز از دیگر نامزدهای کسب دستکش طلای این رقابت ها بودند.

ایکر کاسیاس (اسپانیا)، جیان لوئیجی بوفون (ایتالیا)، اولیور کان (آلمان)، فابین بارتز (فرانسه) و میشل پرودوم (بلژیک) در دوره های قبلی این رقابت ها این عنوان را به دست آورده بودند.

پل پوگبا بهترین بازیکن جوان رقابت های جام جهانی شد

در پایان رقابت های فوتبال جام جهانی 2014 برزیل، پل پوگبای فرانسوی به عنوان بهترین بازیکن جوان این رقابت ها انتخاب شد. پوگبای 21 ساله در رقابت با رافائل واران (فرانسه) و ممفیس دپای (هلند) این عنوان را از آن خود کرد.

 توماس مولر (آلمان)، لوکاس پودولسکی (آلمان)، لاندن داناوان (آمریکا)، مایکل اوون (انگلیس)، مارک اوورمارس (هلند) در دوره های پیشین این عنوان را از آن خود کرده بودند.

فیفا همچنین تیم منتخب جام جهانی 2014 را اعلام کرد که مانوئل نویر درون دروازه، داوید لوئیس، مارکوس روخو، متس هوملس و فیلیپ لام در خط دفاع، باستین شواین اشتایگر، تونی کروس و خامس رودریگز در خط هافبک و آرین روبن، توماس مولر و لیونل مسی  مهاجمان آن را تشکیل می دهند.

در جام جهانی 2014 برزیل ، 171 بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد تا این جام به همراه جام جهانی 1998 فرانسه به عنوان پرگل ترین جام های تاریخ لقب گیرند.

جدید ترین مطالب سایت