فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مسی: اوضاع بر وفق مراد ما نبود

در پی ناکامی تیم ملی فوتبال آرژانتین در کسب عنوان قهرمانی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، لیونل مسی، ستاره این تیم گفت: ما برای بردن همه تلاشمان را کردیم اما اوضاع بر وفق مراد ما نبود...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مسی، در پایان دیدار نهایی این رقابت ها که با شکست یک بر صفر آرژانتین مقابل آلمان، همراه بود، گفت: نتوانستیم گلی به ثمر برسانیم. می خواستیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم؛ اما حالا باید به آینده نگاه کنیم.

تیم ملی آرزانتین

وی که با درخشش خود موفق شد آرژانتین را تا مرحله یک چهارم نهایی همراهی کند؛ اما در دیدارهای نیمه نهایی و نهایی این رقابت ها چندان درخششی نداشت، افزود: ناراحت کننده است که این رقابت ها به این صورت برای ما تمام شود. فکر می کنیم شایستگی ما برای کسب عنوان قهرمانی اندکی بیشتر بود. بخت های زیادی داشتیم و می توانستیم با مهاجمان خود،  از این فرصت ها استفاده کنیم.

مسی 27 ساله، که در پایان این رقابت ها به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد و توپ طلا را دریافت کرد گفت: واقعیت این است که دریافت توپ طلای جهان در حال حاضر برای من چندان جذابیتی ندارد. ما می خواستیم جام را ببریم اما نتوانستیم به این هدف دست پیدا کنیم. در این بازی خیلی تلاش کردیم اما مثل بازی های دیگر، چندان بختی برای پیروزی نداشتیم.

وی خاطر نشان کرد: پس از چندین دوره که نتوانستیم از مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم،  سرانجام به فینال راه یافتیم. اما امروز، این تاسف وجود دارد که در آخرین دقایق بازی در وقت های اضافه، نتیجه را واگذار کردیم.

جدید ترین مطالب سایت