لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

القاعده سرانجام دامن عربستان را هم گرفت

یک روزنامه عربستانی به نقل از "منابع مطلع"، مدعی شد که بازجویی از متهمان به فعالیت های تروریستی نشان داد، عناصر القاعده، با توزیع لوح های فشرده و اقلام دیگر تبلیغی در مساجد عربستان، اقدام به عضوگیری و ترویج افکار خود می کردند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم، روزنامه سعودی الحیاة در گزارشی به نقل از این منابع می افزاید: متهمان از طریق اینترنت به شدت تحت تأثیر القائات سرکردگان القاعده و نظریه پردازان افکار منحرف و گمراه قرار گرفته بودند و سران کشورهای اسلامی و رؤسای دستگاه های امنیتی را کافر می دانستند.

القاعده سرانجام دامن عربستان را هم گرفت

به نوشته الحیاة، متهمی که اکنون محاکمه می شود، کتابی به نام "أزهار الریاض، إنتقاض الاعتراض علی تفجیرات الریاض" در تمجید و تعریف از انفجارهای عربستان تألیف کرده و کتاب "الکواشف الجلیة فی کفر الدولة السعودیة" با موضوع تکفیر حاکمان عربستان، تالیف ابو محمد المقدسی را نیز ویرایش کرده است.

این روزنامه مدعی شد: متهم اعتراف کرده است که با رایانه و اینترنت برنامه هایی برای برهم زدن امنیت ملی عربستان و تبلیغ افکار منحرف و گمراه تهیه می کرد، افکار تکفیری را در میان جوانان ترویج می کرد و آنان را به شورش علیه حاکم وقت و همچنین پیوستن به گروه های مسلح در مناطق مختلف جهان تحریک می کرد.

جدید ترین مطالب سایت