لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

موشک هایی که ردیابی نمی شود/ "نقشه درد" صهیونیست ها

سازمانهای اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که با موشک آر ۱۶۰ مبارزان فلسطینی غافلگیر شده اند، غزه را به چند منطقه امنیتی تقسیم کرده اند تا بتوانند قدرت موشکی مقاومت فلسطین را مهار کنند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ستاد فرماندهی جنوب ارتش صهیونیستی، سازمان اطلاعات داخلی (شاباک) و سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی  اسرائیل شبانه روز در تلاشند درباره زیرساخت های مربوط به قدرت موشکی گروههای فلسطینی به ویژه موشک های میان برد و دوربرد اطلاعاتی به دست آورند تا عمق خطراتی که این رژیم را تهدید می کند دریابند.

موشک هایی که ردیابی نمی شود/ "نقشه درد" صهیونیست ها

سازمان اطلاعات نظامی، شاباک و ارتش رژیم صهیونیستی در همین راستا واژه جدید یا مفهوم جدیدی با عنوان «نقشه درد» ابداع کرده  اند که باریکه غزه بر اساس این نقشه به چند منطقه تقسیم شده است.نقشه «درد» حاوی فهرستی از اهداف مورد نظر صهیونیست ها است.

پایگاه اینترنتی صهیونیستی واللا مدعی شد، نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در سه روز گذشته به حدود 1200 هدف حمله کرده  اند.

این پایگاه نوشت گردان های قسام شاخه نظامی حماس مدت زمان طولانی است که مقابل چشمان سازمان های امنیتی رژیم صهیونیستی به ارتقای موشک آر 160 متمرکز شده است، اما چگونگی رهگیری این موشک ، جزئیات غافلگیری صهیونیست ها را بر ملا کرد و نشان داد حماس با استفاده از توانایی های خود برای تولید چنین موشکی تلاش می کند.

منابع نظامی بلند پایه اعلام کردند، شلیک موشک به حیفا برای سازمان های امنیتی و ارتش رژیم صهیونیستی که هرگونه توانایی فلسطینیان را برای رسیدن به مسافت های طولانی به واسطه موشک آر 160 را بعید می دانستند یک نکته مهم است.

موشک هایی که ردیابی نمی شود/ "نقشه درد" صهیونیست ها

یک  افسر بلند پایه در ارتش رژیم صهیونیستی نیز ادعا کرد، حتی اگر موفق شویم انبارها و آزمایش های ساخت آنان را منهدم کنیم، آنان دانش تولید موشک های دوربرد را حفظ خواهند کرد و این یک چالش جدی است.

جدید ترین مطالب سایت