لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«خانه مد» تعطیل شد

اقدام «خانه  مد»، مبنی بر اجرای زنده  لباس ایرانی برای جام  جهانی، مجوز نداشته است؛ ضمن اینکه برنامه  اجرا شده، با ضوابط «کارگروه سامان دهی مد و لباس» نیز همخوانی نداشت. ساختار اجرایی آن برنامه  هم با ضوابط ما همخوان نبود.

به گزارش مشرق، حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، با اعلام این خبر افزود: خانه  مد برای برگزاری اجرای زنده مجوز دارد، اما این نمونه، مجوز قانونی برای اجرا نبوده  و با این مرکز، برخورد قانونی هم شده  است. چنانچه تا اطلاع بعدی، از ادامه ی فعالیتش جلوگیری شد.

او افزود: وقتی ما از اخبار تخلف این مجموعه آگاه شدیم و این موضوع به ما به صورت مکتوب گزارش شد و به این موضوع رسیدگی کردیم. انتظار داریم تخلف این موسسه، به گردن کارگروه سامان دهی مد و لباس نیفتد. ما در ابتدای راه هستیم و اقدامات ما در این زمینه نیز نشان می دهد فعالیت های ما قانونی است و ما کار خود را درست انجام می دهیم. اگر موسسه ای خطا کند، ما مسئله را پی گیری می کنیم.

دبیر کارگروه ساماندهی مد لباس، درباره  عملکرد اخیر خانه  مد که از نظر او تخلف بوده است، گفت: نحوه  اجرای کار این مجموعه، به هیچ عنوان مورد تائید ما نیست و هر فعالیتی که بخواهد در قالب اجرای زنده صورت بگیرد، باید تابع مقررات و با مجوز باشد. درباره «خانه  مد»، 9 گروه طراحی و 9 گروه برگزارکننده برای اجرای خود مجوز تهیه نکردند و اجرای کارشان نیز مغایر با ضوابط است.

قبادی تاکید کرد: درباره  برنامه  خانه  مد، باید بگویم، نه فقط این مجموعه برای اجرای زنده  خود مجوز نداشت، بلکه ساختار اجرایی آن برنامه  هم با ضوابط ما همخوان نبود؛ یعنی اگر مؤسسه مجوز هم کسب می کرد، باز هم عملکرد آن در این اجرا مطابق با قوانین ما نبود.

منبع خبر: مشرق

جدید ترین مطالب سایت