لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

یامی که بعد از 70 روز پس از گروگانگیری شمشیربازان منتشر شد

«پیش به سوی آن دنیا» تکان دهنده ترین جمله ای بود که بعد از ۷۰ روز توسط گروگانگیران حامد صداقتی و مهدی حسینی در فضای مجازی منتشر شد.

پیش از این گروگانگیران با انتشار فیلمی چنددقیقه ای از حامد و مهدی در حالی  که پاهایشان با زنجیر بسته شده بود صحنه های غم انگیزی از خشونتشان را به نمایش گذاشته بودند.

اما بامداد روز یکشنبه بود که خواهر حامد صداقتی پس از باز کردن پیج فیس بوکش با پیغام هولناکی روبه رو شد. گروگانگیران با ارسال عکس برادرش و نوشتن متن کوتاه: پیش به سوی آن دنیا، خواهر جوان حامد را شوکه کردند.

۱۰ اردیبهشت ماه حامد صداقتی قهرمان شمشیربازی و ۲ دوستش که برای گردش به چابهار رفته بودند- چه سفر بی انتهایی!- آنها در جاده های جنوب کشور بودند که مردان مسلح با حمله به خودرویشان علی غفاری را کشتند. بعد از کشته شدن راننده خودرو، سناریوی عجیب تر مردان خشن کلید خورد، حامد صداقتی و مهدی حسینی به همراه گروگانگیران به نقطه نامعلومی برده شدند تا پرونده این آدم ربایی خشن بعد از گذشت ۷۰ روز همچنان در  هاله ای از ابهام باقی بماند.

درخواست خانواده حامد صداقتی

اسماعیل غنیان، شوهرخاله حامد صداقتی که از سوی خانواده صداقتی مسئولیت اطلاع رسانی درباره این موضوع را برعهده گرفته درباره این خبر تهدیدآمیز گفت: «بعد از گذشت ۷۰روز از سکوت ما در برابر خبر ربوده شدن حامد و مهدی می گذرد اما سرنوشت این بچه ها با گره کوری روبه رو شده است. انتشار این عکس همزمان با انتشار یک فیلم کوتاه از مهدی حسینی نیز بود.

در این فیلم چهره حامد دیده نمی شد اما مشخص بود کنار دوستش در خانه گروگانگیران نشسته است. فیلم مثل فیلم قبلی بود که از حامد منتشر شده بود اما این بار مهدی حرف می زد و درخواست کمک داشت.»

غنیان در رابطه با درخواستش از مسئولان جمهوری اسلامی گفت: «به هرحال با توجه به موقعیت مالی خانواده حامد امکان فراهم کردن ۵ میلیون دلار برای ما وجود ندارد. به همین خاطر از دولت و مسئولان خواهش می کنیم به ما اجازه دهند تا با باز کردن یک حساب بتوانیم از کمک های مردمی که نگران قهرمان کشورشان هستند استفاده کنیم. تا شاید خیلی زود دیر نشود.»

منبع خبر: شهروند

جدید ترین مطالب سایت