لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کودک آزاری در مهد

مهد کودک ستایش که در شهرستان اردبیل به فعالیت مشغول بود به جرم کودک آزاری از سوی بهزیستی استان تعطیل و پلمپ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: گزارش مربوط به کودک آزاری در این مهد کودک چند روز پیش به بهزیستی ارایه شد و بلافاصله اقدامات لازم در این زمینه صورت گرفت .

رویا احمدیان افزود: موضوع به مرکز و حراست اعلام و از مسولان و مسببان کودک آزاری توسط بهزیستی به مراجع قضایی شکایت شد.

به گفته وی ، تمام هزینه های خانواده هایی که کودکان خودرا به این مهد می فرستادند عودت داده شده و برای کودکان نیز جلسات ویژه ای با حضور روانشناسان برگزار شده است.

 کودک آزاری در مهد

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اردبیل نیز گفت: یکی از خدمه های این مهد کودک در نوع غذا دادن به کودکان با خشونت رفتار کرده و رفتارهای تندی نیز با آنها داشته است، که بدنبال گزارش این کودک آزاری جلسه اضطرای در سازمان تشکیل و اقدام به تعطیلی این مهد شد.

 کودک آزاری در مهد

ˈ امیدوار ˈافزود: با توجه به اینکه کودکان از حساسیت ویژه ای برخوردارند در ارایه مجوز تاسیس مهد کودک ها و نیز در مورد بکارگیری خدمه آنها نهایت دقت صورت می گیرد و ماموران بهزیستی در کنار این موضوع نظارت های مستمری نیز بر کار مهدها دارند و به شدت با تخلف احتنمالی برخورد می کنند.

وی تاکید کرد : در تمامی مهدهای کودک شماره تلفن های 30008530 و 123 برای اعلام نقطه نظرات و گزارش تخلفات احتمالی در معرض خانواده ها قرار گرفته و از اولیا در خواست داریم که موارد احتمالی را با این شماره تلفن اطلاع دهند.

دادستان اردبیل نیز اعلام کرده است که به این پرونده بصورت جدی رسیدگی خواهد شد.

جدید ترین مطالب سایت